Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

cel mai bun antivirus pentru romani este unul romanesc

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
geniius

geniius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.07.2009
am cautat sa gasesc un antivirus bun si am incercat orice,dar ca bitdefender 2009 in romana nu este nici unul.
Are tot ce iti trebuie:de la antivirus cu scaner comportamental,control parental si  firewall.
Asa ar scrie un incepator,dar astea sunt doar lucrurile marunte.
In primul rand daca ai multe jocuri poti seta sa intre in modul jocuri atunci cand le joci si  scade consumul de resurse.
Un alt exemplu este cel legat de setarea pentru copii.Daca vrei sa ii faci program copilului pentru internet Bitdefender face asta cu ajutorul parental controlului.
Daca intra totusi pe diferite pagini web,poti seta sa nu apara cele care contin cuvinte obscene gen p...etc.
Setarile pentru antivirus sunt numeroase. Daca vrei sa nu scaneze anumite fisiere se poate face prin excluderea lor.
La antispam avem setari avansate care nu permit primirea unor mesaje de la persoane nedorite(se poate seta sa le declare spam pe cele care contin un cuvant setat de voi).La capitolul stabilitate este foarte bun. Daca inainte nu se putea face restaurare,pentru ca nu mai functiona bitul acum se poate.
Mai mult il puteti avea gratis

#2
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Multumim pentru atentie !

http://forum.softped...howtopic=483246

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate