Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele
 Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 

[FR] meseriile acreditate pt. care romanii nu au nevoie de permis de munca special

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
qudatheo

qudatheo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.826
  • Înscris: 06.12.2004
Stie cineva lista cu meseriile acreditate in Franta pt. care romanii nu au nevoie de permis de munca special? Cineva mi-a zis ca sunt vreo 81 de meserii/discipline si ca s-ar gasi pe situl MAE francez. Eu nu am reusit sa dau de ele, poate stiti voi ceva...

Thanks in advance.

#2
pirpy

pirpy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.280
  • Înscris: 24.01.2007

Vizualizare mesajqudatheo, pe Sep 18 2008, 11:45, a scris:

Stie cineva lista cu meseriile acreditate in Franta pt. care romanii nu au nevoie de permis de munca special? Cineva mi-a zis ca sunt vreo 81 de meserii/discipline si ca s-ar gasi pe situl MAE francez. Eu nu am reusit sa dau de ele, poate stiti voi ceva...

Thanks in advance.

Incearca aici   http://www.europa.eu...c...ns=1&step=2   si aici   http://www.legifranc...EXT000017937364

Editat de pirpy, 18 septembrie 2008 - 14:23.


#3
qudatheo

qudatheo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.826
  • Înscris: 06.12.2004
Merci mult de tot pirpy !!!! Saru'mana.  :arigato:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate