Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 

Mic Jurnal

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
codrut_oprea

codrut_oprea

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 9
  • Înscris: 04.03.2008
Slutare,salutare!

Mi-am gasit putin timp sa postez un mic jurnal referitor la constructia casei mele ,din amvic desigur:

-Am demarat constructia casei undeva pe la mijlocul lui Iunie a.c. ,daca imi aduc eu bine aminte.Anterior desigur ne-am interesat si am pus multe intrebari despre acest sistem.
proiectul este unul modificat dupa casa Mihaela .

Cost aproximativ pana acum casa la gri daca se poate spune asa (pereti+acoperis+tabla+ferestre)=45.000 euro

Am incercat sa pun ceva poze cu etapele lucrarii,dar se pae ca merge destul de greu,am un net cam naspa acasa,o sa incerc de la job!

Fișiere atașate



#2
BodCasa

BodCasa

    Tartaria

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.759
  • Înscris: 15.04.2012
Cum e...
Te-ai mutat?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate