Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Analiza propriilor meciuri de sah

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
bbflorea

bbflorea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 20.10.2005
salut!
Nu stiu daca e bine unde postez ceea ce scriu acum, dar sper sa aflu un raspuns la problema mea.
Joc sah destul de des pe Kurnik.org, unde , cum este normal, mai bat sau mananc bataie de ma doare capul. Intrebarea mea este: cum pot si cu ce program as putgea sa imi analizez meciurile jucate aici?
As vrea sa ma perfectionez si cred ca ar fi o solutie buna sa imi analizez atat meciurile pierdute , cat si victoriile?
Va multumesc anticipat!

#2
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005

View Postbbflorea, on May 28 2008, 23:21, said:

salut!
Nu stiu daca e bine unde postez ceea ce scriu acum, dar sper sa aflu un raspuns la problema mea.
Joc sah destul de des pe Kurnik.org, unde , cum este normal, mai bat sau mananc bataie de ma doare capul. Intrebarea mea este: cum pot si cu ce program as putgea sa imi analizez meciurile jucate aici?
As vrea sa ma perfectionez si cred ca ar fi o solutie buna sa imi analizez atat meciurile pierdute , cat si victoriile?
Va multumesc anticipat!

Probabil cu un program care să înregistreze activitatea ta de la calculator. Înregistrezi meciul și apoi analizezi ce vrei. Google... face minuni.

#3
Taquito

Taquito

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 497
  • Înscris: 18.10.2007
din cate stiu nu exista analize a intregului meci. la jocurile din seria chessmaster, exista analiza unei mutari, in care ti se spune ce mutare e cea mai buna in acel moment si de ce, adica ce avantaj(daca e) obtii din acea mutare.

#4
bbflorea

bbflorea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 20.10.2005
OK.
Multumesc.
Invatam, invatam, invatam...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate