Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Analiza propriilor meciuri de sah

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
bbflorea

bbflorea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 20.10.2005
salut!
Nu stiu daca e bine unde postez ceea ce scriu acum, dar sper sa aflu un raspuns la problema mea.
Joc sah destul de des pe Kurnik.org, unde , cum este normal, mai bat sau mananc bataie de ma doare capul. Intrebarea mea este: cum pot si cu ce program as putgea sa imi analizez meciurile jucate aici?
As vrea sa ma perfectionez si cred ca ar fi o solutie buna sa imi analizez atat meciurile pierdute , cat si victoriile?
Va multumesc anticipat!

#2
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005

View Postbbflorea, on May 28 2008, 23:21, said:

salut!
Nu stiu daca e bine unde postez ceea ce scriu acum, dar sper sa aflu un raspuns la problema mea.
Joc sah destul de des pe Kurnik.org, unde , cum este normal, mai bat sau mananc bataie de ma doare capul. Intrebarea mea este: cum pot si cu ce program as putgea sa imi analizez meciurile jucate aici?
As vrea sa ma perfectionez si cred ca ar fi o solutie buna sa imi analizez atat meciurile pierdute , cat si victoriile?
Va multumesc anticipat!

Probabil cu un program care să înregistreze activitatea ta de la calculator. Înregistrezi meciul și apoi analizezi ce vrei. Google... face minuni.

#3
Taquito

Taquito

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 497
  • Înscris: 18.10.2007
din cate stiu nu exista analize a intregului meci. la jocurile din seria chessmaster, exista analiza unei mutari, in care ti se spune ce mutare e cea mai buna in acel moment si de ce, adica ce avantaj(daca e) obtii din acea mutare.

#4
bbflorea

bbflorea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 20.10.2005
OK.
Multumesc.
Invatam, invatam, invatam...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate