Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Vreau monitor nou

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
graphiclead

graphiclead

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 12.08.2007

View Post_Gio_, on Sep 10 2007, 10:20, said:

Parca am mai spus odata dar nu conteaza, repet: NU cumpara componente/sisteme de la magazine gen Carrefour, Metro, etc. Daca se intampla ceva si ai nevoie garantie o sa ai o surpriza foarte neplacuta. Un fost coleg facea o comparatie foarte buna: e ca si cum iti cumperi masina de la alimentara. Mai bine apelezi la firme care se ocupa numai cu asa ceva, sau poti sa faci comanda on-line - sunt multe site-uri, te uiti si tu p-aici. Ideea este sa vezi si tu monitorul 'la lucru' inainte de a-l cumpara, nu sa te iei dupa altii. Sfaturile de aici, in marea majoritate, sunt foarte bune, dar e posibil ca tie sa nu-ti placa ce ti-a recomandat cineva.

Mercii mult Gio. O sa tin cont de sfatul tau. Oricum mai dureaza putin pana il cumpar. O sa te contactez cand o sa am nevoie :)
Bafta.

#20
graphiclead

graphiclead

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 12.08.2007
Am decis sa-mi cumpar monitorul LCD Samsung 223BW. Voi ce parere aveti? Se merita? E bun?

#21
radudd

radudd

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,296
  • Înscris: 08.02.2007

View Postgraphiclead, on Sep 25 2007, 16:26, said:

Am decis sa-mi cumpar monitorul LCD Samsung 223BW. Voi ce parere aveti? Se merita? E bun?

Incearca sa iti faci o parare si aici: http://www.marketonl...hilips/190b7cs/
Eu il am de cca. 6 luni si este impecabil. Ce m-a atras foarte multe este garantia Perfect Panel si desigur datele tehnice.
Succes !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate