Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

De parca nu am fi stiut

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
gamezcdr

gamezcdr

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,474
  • Înscris: 26.08.2005
Du-te nu mai zi...  Stii care a fost prima Skoda ? Se compara aia cu Loganu' ?

Sportul national la romani: datul cu parerea...

Edited by gamezcdr, 12 August 2007 - 18:50.


#20
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
bre e asa de documentat articolul ca ala habar nu are ca o Dacia a costat si 5700 de euro si ca acum e in jur de 6400. si codul proiectului a fost x90. articol retard pentru amatorii de senzational, pt ca nu stiu ce ne f**e grija ce s-a promis si nu incercam sa judecam masina pentru ceea ce este si ceea ce s-a facut la colibasi prin intermediul ei. si cum avem o industrie auto (industrie deci nu neaparat dacia) relativ puternica care se datoreaza si celor de la colibasi. da nah.. asa sunt unii din presa, scurma intr-un rahat imaginat de ei sperand ca cititorii sa creada ca au "clocit" ziaristii un diamant

#21
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Total offtopic: Maxi, bine ai revenit printre noi! Sa stii ca tot forumul ti-a simtit lipsa!  :hug:

#22
gamezcdr

gamezcdr

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,474
  • Înscris: 26.08.2005
Marius probabil ca daca Loganul esua tu erai din grupul ala care sarea pana in tavan de bucurie.....Adu-ti aminte de bancul cu cazanul de smoala.

#23
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Nu, nu prea aveam de ce sa sar in sus de bucurie, cu regret. Nu stiu bancul despre care vorbesti. Eu doar i-am urat un bun venit lui maxi!

#24
$eb

$eb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 08.06.2005
Mai vreau sa mai adaug un lucru.

De cand mi-am luat Logan, acum 2 ani si ceva is mai atent la stirile despre Dacia.

Vreau sa va spun ca apar stiri din astea senzationescu-0TV cam o data la 3 luni cel putin. Eu unul m-am plictisit de cate ori am citit ca Dacia va da faliment, Dacia ne-a mintit, Loganul nu se merita, Loganul se face praf la accident, Skoda/ bulgarii/ VW /Suzuki /Toyota /Chevrolet Aveo /Hyundai Accent va elimina definitiv Loganul de pe piata, etc,etc....

Pana la urma nu s-a intamplat nimic. Poate doar s-au vandut niste fituici numite ziare.
M-as bucura daca ar combate cineva defectele Loganului cu niste rapoarte de service globale pe toata tara, cu atitudinea service-urilor, calitatea pieselor ,etc,.. si nu baliverne din astea, cu Loganul e frigider, Loganul e tigaie, doar pentru ca "eu" mi-am cumparat tot o pocnitoare de masina ieftina ca Fabia,Accent,Aveo dar nu am depasit complexele de cand conduceam berlina 1310 din 1985. -_-

Edited by $eb, 13 August 2007 - 08:15.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate