Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Cu masina spre Norvegia

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
200 replies to this topic

#199
mdt

mdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,642
  • Înscris: 12.12.2006
Pai scrie ca e interesant si cum v-ati structurat drumul de intors. Cum de nu ati luat-o pe podul Malmo-Copenhaga?

Foarte frumos concediul, felicitari!

#200
dimitrio

dimitrio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 07.10.2007
Multumesc ! Ne-am propus castelul Kronborg si pentru aceasta a trebuit sa trecem de la Helsinborg la Helsingor . Daca coboram la Malmo - Copenhaga trebuia sa ne intoarcem in nord la castel .

#201
dimitrio

dimitrio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 07.10.2007
Continuare
18. 16 august 2022   Helsingor - Copenhaga - Gedser - Rostock - Christdorf   330 km
Ultima postare din periplul Scandinav . Plecam din camping , alimentam imediat 2.2 € / litru si tot in ziua de azi in Germania 1.72 € / litru . Dupa aprox. 1 ora ajungem la Copenhaga , Parkeringshus Annae Plads unde pt. 4 ore platim 18 € . Toate parcarile din Scandinavia in care am parcat au fost subterane . In Copenhaga am vazut f.f. multi oameni circuland pe bicicleta , era ora cand mergeau la munca . Avand la dispozitie un timp mic , aprox. 4 ore vizitam fugitiv Palatul Amalienborg , Palatul Christiansborg , Nyhan . Dupa amiaza parasim Danemarca , iar trecerea in Germania o facem cu ferry de la Gedser la Rostock . Am rezervat din timp si am platit 129 € / pt.2 pers . De aici pana la revenirea in tara ne cazam la pensiuni , prima la Christdorf 61€ / noapte .

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate