Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

nokia 6288

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
drak92

drak92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.04.2007
puteti sa ma ajutati shi pe me??am nokia 6288 shi  vreau sa fac poze cu camera 3g(cea VGA) DA NU JTIU CUM SHI AS VREA VA ROG MUMOS DAK PUTETI SAMI DATI NIJTE LINKURI CU PROGRAME MP3 PENTRU TEL K NUMI PLACE DELOK AL MEU IAR ULTRAMP3 NU ACCEPTA:(( PLZ
ms in avans

#2
drak92

drak92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.04.2007
PS: va rog numi stergeti topicul plz multumesc shi as vrea dak jtiti vreun program de transformat filme in 3gp k yo nam gasit pe google cam nik

#3
Vv3n0M

Vv3n0M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 22.11.2006
Program bun de schimbat mpg si avi in 3gp este IMTOO Mpeg Encoder

#4
Vlad01

Vlad01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 11.08.2005
1) gramatica ta lasa de dorit
2) nu stiu dupa ce ai postat la symbian ca telefonul asta e bazat pe platforma S40, fara symbian
3) cand o sa inveti sa vorbesti poate o sa primesti mai multe sfaturi nu doar unul

#5
rapper_adrian

rapper_adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 15.01.2007

View PostVlad01, on Jun 21 2007, 18:04, said:

1) gramatica ta lasa de dorit
2) nu stiu dupa ce ai postat la symbian ca telefonul asta e bazat pe platforma S40, fara symbian
3) cand o sa inveti sa vorbesti poate o sa primesti mai multe sfaturi nu doar unul
frateee nu puteai sai raspunzi cu un singur 'nu' sau sai arati un site ceva?? spameri idioti :cursing:

#6
viper_X_07

viper_X_07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.07.2007
Ps BUNA am si eu o intrebare am NOKIA 6288 shi ma intreb dak se pot pune jocuri de ex san andreas pe el minimizat ... am vazut la cateva telefoane jocul shi as dori sa il pun shi eu numa sa stiu prima data d ^_^ e merge.... pls astept raspuns

#7
X-dogg

X-dogg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 22.09.2007

View Postviper_X_07, on Jul 2 2007, 17:31, said:

Ps BUNA am si eu o intrebare am NOKIA 6288 shi ma intreb dak se pot pune jocuri de ex san andreas pe el minimizat ... am vazut la cateva telefoane jocul shi as dori sa il pun shi eu numa sa stiu prima data d ^_^ e merge.... pls astept raspuns


pai in primul rand este imposibil (poate decat daca este un joc java dar si asa nu are cum) deoarece GTA San Andreas necesita minim 1 Ghz la Cpu, 256 Memorie RAM si placa video minim de  64 MB aaa si era sa uit parca 3,5 GB memorie pe HDD asa ca nu, nu prea are cum sa-ti mearga pe telefon, chiar si "minimizat" (cum o mai veni si asta) nu are cum sa-ti mearga si in al doi-lea rand GTA San andreas merge numai pe windows iar tu pe 6288 nu ai macar nici symbian poate o versiune cu grafica 2D Sau chiar 3D dar iti spun ca, chiar daca ar exista nu ar fi la fel de mare cat SAN-ul original :D . Sa ma scuzi daca a sunat putin rautacios. Dca vrei sa stam de vorba ma gasesti la adresa asta me mess: narcis_ionutz_reloadet

Edited by X-dogg, 22 September 2007 - 23:41.


#8
X-dogg

X-dogg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 22.09.2007

View Postviper_X_07, on Jul 2 2007, 17:31, said:

Ps BUNA am si eu o intrebare am NOKIA 6288 shi ma intreb dak se pot pune jocuri de ex san andreas pe el minimizat ... am vazut la cateva telefoane jocul shi as dori sa il pun shi eu numa sa stiu prima data d ^_^ e merge.... pls astept raspuns




uite cam asa ar trebui sa arate ca sa-ti mearga :

Attached Files



#9
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
Am luat azi unul de la targul second din Petrosani cu 25 de lei si charger original, are 77h, telefonul asta costa "o avere" cand era o bestie Posted Image

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate