Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
24h2 pe release?

Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?
 Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 

Provoc Intelect

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#19
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
buey, ce e pe IRQ ala 180 ? :huh:

#20
lolek4u

lolek4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 23.03.2007
Eu nu pricep ce geniu e ăla care se autoproclamă astfel. Un geniu lipsit de falsă modestie, va zice el. Da' ce fel de geniu e ăla care simte nevoia să spună altora că sunt prosti? Un geniu care n-are altceva mai bun de făcut. Da' un geniu ar trebui să aibă oricând ceva mai bun de făcut, nu? Altfel se irosește. Puiuț, du-te de fii genial în plata Domnului, nu te mai irosi pe noi proștii, că cele o mie de pagini nu se scriu singure.

#21
lolek4u

lolek4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 23.03.2007
M-am mai gândit și vreau să-i cer scuze micuțului geniu pentru că l-am repezit. Sunt sigură că ești un copil inteligent, iar atitudinea ta aș spune că te plasează undeva pe la 16-17 ani. Mai toți am trecut prin asta în liceu. La vârsta ta ai mintea plină de idei și dacă se grefează pe o anumită cultură, atunci poate ieși ceva interesant. Evidenta lipsă de maturitate și de alte lucruri care se clădesc în timp te-a adus în situația de față.
Sfat:
Dacă chiar ești genial, stai liniștit, cineva o să remarce și fără să te expui în asemenea fel penibil și fără să împroști cu insulte în jurul tău .
Dacă doar te crezi genial doar pentru că nu ți-ai aflat încă limitele, stai liniștit, o să-ți treacă cu timpul.
Dacă ai trecut de mult de vârsta adolescenței, chiar crezi că vei lua premiul Nobel, dar nu te-ai hotărât încă în ce domeniu, iar blogul respectiv este singura ta manifestare genială, stai liniștit și încearcă să interacționezi cât mai puțin. Nu cred că o să te simți mai bine, dar măcar o să fii mai calm...

#22
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
De ajuns!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate