Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

S(tr)esiune !!

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#55
Ina

Ina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 06.01.2004
in dupa-amiaza de ieri am dat primul colocviu din sesiune, care a fost f usor (cel  mai usor cred) si la care am luat nota 10 ! cred ca va fi cam singurul 10 din sesiune :rolleyes: , de aceea am decis sa imortalizez momentul prin inscrierea notei (de bunavoie) in carnet! :)  lol

de saptamana viitoare la mine o sa ploua cu colocvii...

#56
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003
Eu incep pe 29, am 6 examene sesiunea asta....cam multe

#57
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 05.08.2003
Heee, multa bafta tuturor. Eu am dat licenta pe 11 mai, am luat-o si... AM SCPAT , IN SFARSIT DE SCOALA

#58
muscarul

muscarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 432
  • Înscris: 07.11.2003

Quote

Originally posted by azertiti
Eu incep pe 29, am 6 examene sesiunea asta....cam multe


hm... daca 6 sunt multe, ce zici de 12?

#59
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003
Depinde de examene. Si fratele meu are foarte multe ca numar dar sunt nimicuri pe langa ale mele. Cred ca pe total nu are de invatat nici jumatate din ce am eu. :)

#60
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
Se pare ca stresiunea strikes back!! :):)

#61
cronos

cronos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 13.05.2004
se pare ca strikes back si rau. m-am saturat de cretinitatiile din ASE. de niste profesori mai ... limitati ca cei din ase nu pot sa spun ca am auzit. nici in ruptul capului nu se straduiesc sa se faca intelesi, dar cand vine sesiunea se asteapta sa stim mai bine k ei.

#62
BlindGirl

BlindGirl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 06.07.2003

Quote

Originally posted by root
Pune "7" in loc de "4" si vei fi mai aproape de realitate... :drac:


si la noi la fel.. Cand am facut eu facultatea la Suceava cei de la silvicutura erau cu chefurile si distractia :) Sa-i dea domnu' sanatate lui Onutzu (administratorul caminului)
:yeah baby

P/s: in atasament e o bucatica din imnul silviculturistilor...inregistrat cu un casetofon ingrozitor dimineatza la spargerea chefului si zdranganitul chitarilor.

Attached Files



#63
citizenx

citizenx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 28.11.2001
sesiunea asta sunt "binecuvantat" ..am examenele puse numai sambata si duminica  :rolleyes:

#64
sevenx

sevenx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 16.05.2004
bah c are din voi stie cum merge treaba cu spaga la Andrei de la Automatica UPB?

#65
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
Nu stiu..dar sunt si eu curios.
Din cate stiu eu manevrele se faceau in anii trecuti cu un seminarist care a fost ulterior dat afara.
Ps La dce sau scd?

#66
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001

Quote

Originally posted by johnny bravo
Heee, multa bafta tuturor. Eu am dat licenta pe 11 mai, am luat-o si... AM SCPAT , IN SFARSIT DE SCOALA

felicitari, eu azi am avut examen ... o sa-l mai revad pe profu :(

#67
cipone

cipone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 717
  • Înscris: 28.10.2003
@BlindGirl - in ce an ai terminat silva, silvae-la vara tataie ?
Nu-ti este dor de Climent ????????? Hihihihihihihihihi.

#68
BlindGirl

BlindGirl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 06.07.2003
lol... nu am facut silvicultura, am facut litere :) insa cele mai tari chefuri erau la cei de la silvicultura iar eu pe vremea aia eram in liga studentilor si ma impacam bine cu administratorul de camin :D

#69
cipone

cipone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 717
  • Înscris: 28.10.2003
Stiu cum erau chefurile alea....si practicile facute dupa stresiune....la topo si fotogrammetrie....cu Iacobescu......si acum ma ia durerea de cap.
Faine chefuri mai erau " La Suceava-ntre cetati unde e multe facultati".

#70
magister

magister

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 721
  • Înscris: 25.12.2003

Quote

Originally posted by sevenx
bah c are din voi stie cum merge treaba cu spaga la Andrei de la Automatica UPB?

eu stiu o alta metoda...sa INVETI tata...aia e solutia...crede-ma, face minuni  :)

#71
koralya

koralya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 09.06.2004
Bine bine..sunt de acord cu expresia celebra insa nu sunt de acord cu invatarea  tuturor tampeniilor lui Hegel,Marx, Darwin,etc..daca incep sa-i insir nu mai termin nici pana diseara..!
Mda..v-ati dat seama probabil ca vb. despre doctrine politice..!Acolo dureri de cap,nu cu D.C.E...CAND TE IA CU Marxismul de dupa 1948..!
O singura restanta pana in prezent la Economie politica...(nu o suport..),mai am inca doua ex. Urati-mi bafta...!

#72
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
Hai ca esti chiar funny koralya!
Daca si voi va plangeti ca aveti facultate grea...atunci chiar s-a intors lumea pe dos.
Pai ca sa treci un DCE(dispozitive si circuite electronice) la noi (sau SCD) trebuie sa inveti cam cat invatati voi in 4 ani pt nota 10. Intereseaza-te daca nu ma crezi (prietenii stiu de ce )!
Crede-ma ca stiu ce vb, am o gramada de prieteni la SNSPA pe care ii vad cat se "chinuiesc" in sesiune si vin cu note de la 7 in sus. Asta dupa ce tot anul stau mai mult acasa. Poate te mai credeam daca-mi ziceai de orice alta facultate.

PS Am facut si noi candva doctrine!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate