Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Reinstalare I-go 2006 Europa,errors

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mihai1976

mihai1976

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.02.2007
Salutare tuturora,

Am un Mio A710 ,am instalat pe el I-go 2006,totul bine si frumos,am pierdut cardul,oricum era piratat.Am incercat sa reinstalez ,siii imi da cu error zice" Instalation aborted, Licence not found. Error code :0021.Este aceeasi versiunne piratata care a mai fost innainte....Nu mai intzeleg.Nu mai stiu ce sa fac,va rog daca avetzi idee,ajutatzima si pe mine,dau o bere,orice,numai sa mearga GPS-ul,domle',hahahha

Multzumesc

#2
dragospas

dragospas

    mai bine chiulangiu decat securist,mai bine mort decat comunist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,377
  • Înscris: 07.08.2006
Mihai e timpul sa cumperi licenta....

#3
robertfulda

robertfulda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 14.02.2007
[quote name='mihai1976' date='Feb 14 2007, 01:41' post='2446655']
Salutare tuturora,

Am un Mio A710 ,am instalat pe el I-go 2006,totul bine si frumos,am pierdut cardul,oricum era piratat.Am incercat sa reinstalez ,siii imi da cu error zice" Instalation aborted, Licence not found. Error code :0021.Este aceeasi versiunne piratata care a mai fost innainte....Nu mai intzeleg.Nu mai stiu ce sa fac,va rog daca avetzi idee,ajutatzima si pe mine,dau o bere,orice,numai sa mearga GPS-ul,domle',hahahha

HAHAHA ma astup cand ii aud pe astia cu sfaturi de "cumparati licenta" .... ma... pe licenta lor. Fii atent. Trimite mail la [email protected] si spune-mi inca o data problema. Eu ajung acasa la Timisoara peste 2 zile si vorbim, am o gramada de softuri de GPS care merg, problema ta se rezolva cu o smecherie la registri in PDA, am avut aceeasi problema la inceput, stiu cum se poate rezolva, iti dau toate softurile moca.
All the best,
Robert

#4
Skizo

Skizo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,406
  • Înscris: 28.11.2001
cred ca ai uitat sa copiezi fisierul cu licenta :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate