Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

StarCraft Broodwar jucat in lan game

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
L3g3n.Ds.

L3g3n.Ds.

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 17
  • Înscris: 17.10.2006
yo si un prieten suntem la aceeasi firma care furnizeaza internet si nushtim exact cam ce ne trebuie ca sa jucam starcraft in retea este vre-un tweak sau ceva de genu sau ne trebuie aceeasi versiunea sincer chiar nush ce sa facem ast raspunsurile voastre :)

#2
goblenro

goblenro

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 973
  • Înscris: 13.06.2005

View PostL3g3n.Ds., on Oct 18 2006, 14:51, said:

yo si un prieten suntem la aceeasi firma care furnizeaza internet si nushtim exact cam ce ne trebuie ca sa jucam starcraft in retea este vre-un tweak sau ceva de genu sau ne trebuie aceeasi versiunea sincer chiar nush ce sa facem ast raspunsurile voastre :)

PE IPX merge fara nici o problema in aceeasi retea. Sa aveti pe ambele calculatoare acest protocol instalat.

#3
L3g3n.Ds.

L3g3n.Ds.

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 17
  • Înscris: 17.10.2006
ms pt sfat dar am gasit cum sa jukam am luat o versiune care merge si pe batel net ms :)

#4
seals

seals

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 93
  • Înscris: 09.07.2006

View PostL3g3n.Ds., on Oct 18 2006, 22:18, said:

ms pt sfat dar am gasit cum sa jukam am luat o versiune care merge si pe batel net ms :)


zi mi te rog de unde ai luat-o..vreau si eu sa jk pe net..sunt tare bun la starcraft...:PP

#5
mugurash

mugurash

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 21.11.2006
Fara suparare...off topic..da 2 insi care lucreaza a o firma de net..si nu stiu care sunt treburile cu lanu... no comment! In rest...important e sa aveti aceeasi versiune :)

#6
manner_BoY

manner_BoY

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 26
  • Înscris: 13.12.2006

View Postseals, on Nov 3 2006, 11:37, said:

zi mi te rog de unde ai luat-o..vreau si eu sa jk pe net..sunt tare bun la starcraft...:PP


uite aici un link... http://pn-team.evonet.ro/download.php gasesti tot ce iti trebuie sa joci pe battle.net
PS. sa jucam una daca esti atat de tare la starcraft

Editat de manner_BoY, 23 decembrie 2006 - 02:28.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate