Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...
 Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....
 Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya
 Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina

Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...
 

Tutoriale WinSock

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
1 răspuns la acest subiect

#1
juggernaut

juggernaut

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 13.08.2006
salut ... am nevoie de niste tutoriale winsock urgent ... mai ales protocolu yahoo si dc++ help me .. multumesc anticipat astept raspuns cat mai repede


___
mod edit:
urmatorul post nu-l voi mai modifica , il voi sterge , fara aberatii gramaticale de genul TZ, SH...etc. Daca vrei neaparat sa fi foarte bine inteles poti folosi DIACRITICE. Regulament  / Citeste-ma

Editat de RAZ, 14 august 2006 - 09:42.


#2
RAZ

RAZ

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.227
  • Înscris: 15.10.2004
Daca citeai al doilea topic de pe acest subforum (aici) ai fi gasit aici , da-mi un motiv sa-ti redeschid topicul si am s-o fac  :death:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate