Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...
 Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu
 Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina
 Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...

Arici in curte

Telefoane achizitionate de pe OLX

Incalzire pardoseala slim (renova...
 

componenta TREE in flash

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
freelanceSHOCK

freelanceSHOCK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 25.05.2006
Salut. Imi poate si mie explica cineva cum se foloseste componenta TREE in flash. Vreau sa creez cu ea un meniu de navigare (ceva de genu windows explorer) prin mai multe directoare si subdirectoare, iar cand apas pe un anumit dir sa imi deschida pozele din el.

Si inca ceva, am vazut pe mai multe site-uri, mai ales in galerii, o functie care la mouseover pe o imagine deschide un pop'u cu acea imagine mai mare si cu detalii despre ea. Am inteles ca este cu javascript si functia este "showtrail". Imi poate explica cineva ce parametri are si unde gasesc .js -ul.

10x all  :worthy:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate