Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Radio ONE - enjoy life

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
F|ash

F|ash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 06.03.2005
Radio ONE , a aparut pe 14 decembrie 2005 ca un Radio local, cu timpul am evoluat, am inceput sa folosim soft-uri din ce in ce mai sofisticate, jingle-uri super tari si muzica super marpha . Radio ONE este membru AudioRealM si transmite in format AACplusV2 .
Genurile de muzica difuzate : club, house, electro, progressive, trance, goa , psychedelic, drum and bass, jungle, breakbeat si altele .

Ce vrem noi de fapt ? Cautam pe cineva care sa aiba un server disponibil pentru a instala un shoutcast server sau un icecast, prin intermediul caruia sa emitem Radio ONE . Ambele parti au de castigat : Radio one, fiindca are un al doilea server , si serverul fiindca realizeaza mult trafic iar site-ul respectiv, primeste reclama gratis din partea noastra . Daca mai aveti idei , propuneri, sugestii despre cum sa dezvoltam si mai tare in timp scurt acest post de radio , foarte bine. Ideile voastre sunt binevenite .

Ca sa stiti despre ce este vorba mai bine : http://www.djflash.eu  - site-ul
si http://www.djflash.eu/asculta.m3u - pentru a asculta direct Radio ONE .


Multumesc anticipat .  :peacefingers:

Radio ONE - Enjoy Life, Enjoy your summer !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate