Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Telecomandă DVD-player Avision Divx-A15

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ClaudiuPopa7

ClaudiuPopa7

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.02.2017
Bună ziua! Aș dori și eu vă rog o recomandare de telecomandă universală pentru un DVD-player Avision Divx-A15. Știu că este foarte vechi, de aceea nici nu am întrebat de telecomanda originală. Vă mulțumesc anticipat pentru ajutorul acordat! O zi bună în continuare!

#2
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,751
  • Înscris: 12.09.2015
Din experienta personala.Cumpara telecomanda universala compatibila si cu dvd playere dar cu optiunea in cazul in care nu se potriveste sa o poti returna .Am fost in situatia ta,am incercat cu telecomenzi universale scumpe care nu s-au potrivit si am gasit dupa mai multe incercari una ieftina(gen 10-18 lei) care functiona ireprosabil.De obicei aceste telecomenzi au un sistem de scanare a  frecventelor automat.Telecomanda ce mi se potrivise mie era ceva poloneza,ieftina simpla si buna.Sanse mici sa se potriveasca din prima dar din cateva modele, una se va potrivi sigur.

Edited by PiticVerde, 17 January 2022 - 16:09.


#3
nick_blaster

nick_blaster

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 13.07.2006
Cauta un Broadlink RM4 Mini, poti controla apoi de pe telefon orice device cu IR

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate