Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Garmin Montana cu City Navigator

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Augustus1978

Augustus1978

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 934
  • Înscris: 01.02.2019
1. Am un Garmin Montana 610 si am pe el harti topografice. Stiu sigur ca se poate pune City Navigator fiind de vanzare pentru el. Problema este ca nu vreau sa platesc mai ales ca am un Garmin Nuvi deja cu City Navigator. As vrea sa am toate hartile pe Montana ca pe Nuvi nu functioneaza hartile topo.
Am cunostiinte de baza (sunt capabil sa fac update si sa instalez harti la liber si chiar piratate) dar nu pot face nicicum sa mearga CN pe Montana. Am incercat sa pun in memorie sau pe SD card degeaba. Ceva idei???
2. Stie cineva de harti topografice - unde sa poti da o adresa ca la navigator si sa te duca la destinatie? Pe cele doua harti topografice instalate doar pun cursorul unde vreau sa ajung si imi arata o linie dreapta. Apar drumuri, pana si carari prin padure fara acces auto, dar degeaba. Nu sugereaza traseul. Exista optiune de a face hartile sa se comporte ca si la CN.
Multumesc anticipat pentru sugestii

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate