Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom
 Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...
 La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 

De unde sa am incredere sa inchiriez o masina pentru weekend?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
primuministru

primuministru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 05.10.2007
Ai spus ca e "valabil numai pentru Bucuresti" si m-am gandit ca ai nevoie de o masina pentru un wk in oras.

#20
Marius19891989

Marius19891989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 09.01.2016
Fmnrent.ro am închiriat de vreo 8-9 ori de la ultima dată saptamana trecuta,acum nici nu imi mai cere garantie,in decembrie am iar rezervare,cei mai de încredere de la care am închiriat si am închiriat de la 90% din firmele din București.

#21
florynyk_92

florynyk_92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 501
  • Înscris: 21.04.2008
Revin cu updates. Am inchiriat de la klass wagen si am optat pentru asigurarea lor casco. Nu am mai platit o garantie si nu am avut batai de cap cu zgarieturi etc, nici nu au verificat masina. Recomand!! Pretul a fost 90 euro 3 zile pentru un logan.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate