Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Ethereum

  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Argentww

Argentww

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 10.08.2018

View Postrz, on 28 septembrie 2018 - 15:41, said:

Pai asta încercăm și noi sa explicam dar vad ca lumea tot nu înțelege... mulți confunda piața crypto cu bursa din New York - o sa fie reglementare și pe crypto dar mai avem de asteptat.
Așadar, pana la reglementare, avem doar jungla respectiv speculanți... profitați acum de oportunitate căci peste un an sau doi vine ordinea guvernamentala și pe crypto.

Eu am acordat încredere acestui ETH și am cumpărat când era aprox. 175 euro (acu'nicio săptămână)... azi este 194 euro și încă o sa crească - estimez ca va avea un maxim sâmbăta spre duminica (probabil 300-350 euro).
Spor la joc... evident de noroc!
Este clar ca va creste. Problema se pune daca va atinge limite atat de mari. Dar, e cu potential investirea acuma. E timpul corect pentru a investi pana nu a ajuns pe la 500-600. Grab it right now! Ceea ce probabil voi face si eu =) si daca se adevereste prezicerea cu pretul, vom dormi mai bine noaptea :) Pacat ca oamenii inca sunt ametiti si cred ca banul de hartie inseamna totul.

#20
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
Peste noapte a scăzut tot... îmi place ca niciodată nu creste înainte sa scada mai mult sau mai putin - întotdeauna are nevoie de un avant!
Abia acum se inverzeste din nou... sunt curios când se da startul.

Referitor la celalalt aspect... oare contează atât de mult ca e ceva virtual (doar niște cifre) și nu palpabil, atâta timp cât din virtual schimbi în palpabil în max. un minut.
Interesul meu este sa bag la ei 100 și sa scot apoi dublu sau doar profit 50% chiar 30%...vorbim de profit lunar sau trimestrial - la banca ai max. 3-4% după un an!

Edited by rz, 29 September 2018 - 11:16.


#21
mediasick

mediasick

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,122
  • Înscris: 21.08.2017
Cat bagi? O suta de euro?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate