Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Denuntare unilaterala contract sau reziliere contract servicii RCS-RDS?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
fox6200

fox6200

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 21.10.2008

View Postfox6200, on 13 decembrie 2018 - 16:24, said:


Pana astazi nici un raspuns de la rcs.Am facut o noua sesizare.Nu stiu cate zile trebuie sa treaca ptr.a ma adresa ANPC
Deci
In jurul datei de 20 ian.am facut sesizare ANPC
Pe 30 ian.(dupa aproape 2 luni)a primit sotia tel.de la rds si a spus ca s-a rezolvat (fara sa fi intervenit Anpc)
Astazi 6 februarie a sunat Anpc pe sotie comunicand ca au luat astazi legatura cu cei de la Rds si...surpriza...nu s-a rezolvat
Stiti ce rezolvare ne-a oferit Anpc?
Sotia sa faca o cerere de reziliere cu numele mamei si sa o semneze tot sotia in numele mamei ...deci ..un fals!
Autoritatea Anpc in loc sa rezolve un caz si sa aplice legea(rds nu a raspuns la solocitari( 3 la numar) in termen de 30 zile ne invata sa facem uz de fals !
Oricum din ian.nu am mai platit nimic.Sa ma dea in jedecate.De fapt pe mama sa o dea in judecata

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate