Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Presiune joasă anvelope. Toyota Yaris Hybrid

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,878
  • Înscris: 15.12.2009

 slai, on 16 ianuarie 2018 - 08:30, said:

Pe aici e 2 lei presiunea, cu 10 lei fac pana

Să explic totuşi de ce am deschis subiectul (poate că nu a fost suficient de clar):

N-aveam niciun dubiu că trebuie să mă duc la un atelier de vulcanizare. Logic!

Ce nu înţelegeam (şi am pus întrebare) era cum de a fost posibil ca de la o zi la alta să scadă presiunea în anvelope (într-atât încât senzorii să o detecteze ca "malfunction") fără să fi mişcat maşina din loc, fără ca anvelopele să se dezumfle, fără ca - aparent - să existe o cauză mecanică etc.?

Am primit răspuns - şi pentru asta iarăşi mulţumesc! :)

#38
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Oricum dupa ce-i refaci presiunea trebuie sa resetezi jucaria, sa invete noile valori.

#39
Mircel

Mircel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,427
  • Înscris: 01.10.2005
Resuscitez acest subiect cu o întrebare: Există și la Toyota Yaris Hibrid buton Reset presiune roți ca la Yaris 2o16:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/c8zwewTpyss?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]   la 0:55?

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate