Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom
 Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...
 La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 

LG V20, Android 7 si aplicatii care nu raman deschise in memorie...

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ethan

ethan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 13.05.2004
Salutare.
Stiu ca exista un topic dedicat lui V20, dar acolo nu mai intra nimeni, asa ca incerc aici poate cineva ma poate lamuri/ajuta.
Dupa cum spune si titlul, aplicatiile deschise cu o zi inainte nu raman in memorie. Seara sunt ~ 15 aplicatii deschise... dimineata sunt doar ultimele 4 deschise.
E normal?
Pe vechiul LG G3 am peste 20 de aplicatii deschise de cateva zile si nu s-au inchis. E drept ca are Android 6.
Sa fie asta cauza? Nougat inchide aplicatiile daca nu le folosesc dupa cateva ore? Nu cred ca este vreo problema hard.

Multumesc.

#2
danny2269

danny2269

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 07.01.2018

View Postethan, on 11 ianuarie 2018 - 12:15, said:

Salutare.
Stiu ca exista un topic dedicat lui V20, dar acolo nu mai intra nimeni, asa ca incerc aici poate cineva ma poate lamuri/ajuta.
Dupa cum spune si titlul, aplicatiile deschise cu o zi inainte nu raman in memorie. Seara sunt ~ 15 aplicatii deschise... dimineata sunt doar ultimele 4 deschise.
E normal?
Pe vechiul LG G3 am peste 20 de aplicatii deschise de cateva zile si nu s-au inchis. E drept ca are Android 6.
Sa fie asta cauza? Nougat inchide aplicatiile daca nu le folosesc dupa cateva ore? Nu cred ca este vreo problema hard.

Multumesc.

da , android nougat are un doze mode mai avansat , g3 ul e deja antic sa zic asa , s ar putea sa fie si selectate din doze mode unele sa aiba voie sa ramana deschise dupa ce ecranul se stinge iar altele nu , dar nu te inteleg de ce ai vrea sa ti ramana aplicatiile deschise ? iti mananca baterie aiurea

#3
ethan

ethan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 13.05.2004
Nu ca as vrea neaparat sa ramana toate deschise, dar nu stiam daca e normal.
Era si un avantaj (desi pe V20 aplicatiile se deschid mult mai repede decat pe G3) - se pastra aplicatia deschisa unde vroiai.

Oricum, mersi de lamurire... omul cat traieste, invata.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate