Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 

Rog sfat upgrade procesor placa baza AM3

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
sys

sys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 27.03.2010
Nu am CS GO si probabil ca ar trebui sa-l cumpar ca sa pot sa-l testez. SSD-ul ajuta foarte mult pentru ca are timpi de acces mici si asta face ca jocurile sa se miste mai fluent. Eu nu m-as complica cu X6.

#20
puiuus

puiuus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 02.02.2011
Pentru cei ce sunt interesati de topic va anunt ca am facut upgrade la Phenom 1100t 6 core.Boost instantaneu de 60..100 fps.Acum placa video face bottleneck :D.Procesorul asta e intradevar fenomenal,chiar si dupa 8 ani..

#21
monolite

monolite

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 991
  • Înscris: 15.08.2011

View Postpuiuus, on 26 februarie 2018 - 11:58, said:

Pentru cei ce sunt interesati de topic va anunt ca am facut upgrade la Phenom 1100t 6 core.Boost instantaneu de 60..100 fps.Acum placa video face bottleneck Posted Image.Procesorul asta e intradevar fenomenal,chiar si dupa 8 ani..
inseamna ca atunci cand o sa pui mana pe un i7 7700k o sa ti sa para AVION Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate