Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

cumpar amplificator A 350 pt. piese

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
sile52

sile52

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 02.02.2006
ofer 50 RON negociabil functie de starea in care se afla !

#2
Dj Shock

Dj Shock

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,098
  • Înscris: 21.10.2005
Astea de obicei se gasesc complete, insa le lipseste fumul (iese afara dupa un bairam ca la carte :lol:

#3
sile52

sile52

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 02.02.2006
oferta valabila !

#4
D.J. B.K.LY

D.J. B.K.LY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 29.03.2005

View PostDj Shock, on Feb 18 2006, 15:31, said:

Astea de obicei se gasesc complete, insa le lipseste fumul (iese afara dupa un bairam ca la carte :lol:

A350 am eu si sa vezi zeci de bairame cu 2, 4 sau 6 boxe tapene pe ea si ink merge perfect. Si nu o am de noua. O am de la un var care facea acelasi lucru ca si mine  :naughty:

#5
sile52

sile52

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 02.02.2006
- am avut una acum cca 10 ani [SH]....am dat-o intr-o anume conjunctura .... stiu ce poate....schema este OK , insa componentele ROMANESTI erau cum erau ! .... intamplator am un set de cablaje imprimate , inscriptionate , originale si ma bate gandul sa reconstitui o statie de asta cu componente cat de cat selectionate , as prefera sa fie prima varianta care avea pe panoul frontal un inel ornamental in jurul butonului potentiometrului de volum ! ....oricum panoul frontal sa nu fie chinuit ! :worthy:

#6
sile52

sile52

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 02.02.2006
....60 RON ! :notangel:

#7
Ovisan

Ovisan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 28.04.2003
Am eu o statie din asta dar...functionala, doar potentiometrul de volum paraie. In rest e beton!
Mai am doua deck-uri (Akai si ...o firma japoneza - nu-i la mine acasa asta-), un pick-up Tesla NC430 cu modificari (amplificare, reglaje inalte, joase si volum, iesire boxe), colectie de vreo 200 de discuri vinil (diverse genuri - pop, rock, disco, clasica), vreo 400 casete audio, (la fel - din toate genurile), doua boxe RFT 50 wati. Toate la preturi onorabile.

#8
sile52

sile52

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 02.02.2006
- daca ai atatea de care vrei sa scapi de ce nu le pui in vanzare ? ... gandeste-le un pret si deschide-ti un topic [sau mai multe ... pe categorii] cu ele !

#9
sile52

sile52

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 02.02.2006
- 50 RON !

#10
sile52

sile52

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 02.02.2006
oferta valabila ! .... 50 RON !

#11
sile52

sile52

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 02.02.2006
- inca astept ! .... m-ar interesa pt. inceput macar butonul / rozeta cea mare a potentiometrului de volum !

#12
Gurban_Dan

Gurban_Dan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 13.07.2005
Tarea statie A 350 !
Scoate 2*35W, dar ii scoate !
Nu sute de W ca pe chinezariile ieftine.

Se arde un final 2n3055=15.000 lei.
Am incercat eu sa-i ard si n-am reusit !! :)

Am cumparat 2 difuri de 250W(cica relai, RMS, muzicali,...), dar nici nu se copara cu ce-i trebuie lui A 350 :).

Daca ai schema da-ne-o si noua, ca eu o mai fac odata.
Asta zic si eu statie!

Edited by Gurban_Dan, 10 May 2006 - 17:53.


#13
gabi rezmuves

gabi rezmuves

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.05.2006

View PostOvisan, on Mar 22 2006, 23:40, said:

Am eu o statie din asta dar...functionala, doar potentiometrul de volum paraie. In rest e beton!
Mai am doua deck-uri (Akai si ...o firma japoneza - nu-i la mine acasa asta-), un pick-up Tesla NC430 cu modificari (amplificare, reglaje inalte, joase si volum, iesire boxe), colectie de vreo 200 de discuri vinil (diverse genuri - pop, rock, disco, clasica), vreo 400 casete audio, (la fel - din toate genurile), doua boxe RFT 50 wati. Toate la preturi onorabile.




   Daca amplifu e mai valabil il vreau eu, daca spui si un pret e minunat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate