Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

0214085657, numar de telefon necunoscut care ma suna si stie lucruri despre familia mea

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017
Daca mai suna vreodata ...incarca-le frigideru cu de toate Posted Image)).... indiferent cine ar fi n-au ce sa-ti faca decat daca crezi vrajeala lor.... inclusiv de pe la recuperari credite... nu-i baga in seama.... m-ai mult de o treime din venit n-au cum sa--ti ia si asta dupa ce hotaraste o instanta de judecata nu ei

View PostLunaCrystal, on 27 aprilie 2017 - 02:37, said:

Asta e tactica de a afla diverse informatii despre persoanele datoare a recuperatorilor de credite.
... ce-mi place chestia asta.... recuperator de credite Posted Image))))... si ce face asta? .... se baga in seama aiurea ca nimeni legal nu-l baga in seama. Poprirea pentru inchiderea creditului se face prin instanta si prin executor judecatoresc Posted Image)). Recuperatorul de credite este o meserie care nu exista, creeata special ca un prost sa se creada important....  si n-are nici un drept sa se bage in viata si-n veniturile tale

Edited by bogdan181180, 27 April 2017 - 06:30.


#20
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,530
  • Înscris: 20.10.2006
Recuperatorii de credite sunt firme specializate in asta. Exista. Treimea din venit pot sa ti-o ia doar daca ai pe bune datorii si asta tu personal nu cine stie cine. Una din tacticile lor de a afla informatii despre datornic este si sa contacteze rude, vecini probabil si prieteni daca stiu ca persoana x e prieten cu y. Eu am patit sa fiu sunat de recuperatori pe un sim nou cumparat din magazin si sa caute o persoana pe care nu o cunosc. Si evident nu era dat nici la avon numarul respectiv fiind abea activat. Sau cel putin nu de catre mine, cine stie ce o fi facut vechiul proprietar.

Edited by LunaCrystal, 27 April 2017 - 11:33.


#21
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,194
  • Înscris: 18.04.2008
Pe mine mă suna pe fix pentru un vecin până i-am luat la rost și abia (nu abea) am scăpat de ei.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate