Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Traseu Silistra - Veliko Tarnovo

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Abc2001ro

Abc2001ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 02.07.2015
Ar fi 2 rute de la Silitra la Veliko Tarnovo, una prin Ruse, una prin Sumen. Am fost in 2011 in ambele orase. Nu mai tin minte exact care din drumuri, dar parca cel spre Ruse, era plin de gropi. Stie cineva daca s-a remediat situatia ?

#2
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,051
  • Înscris: 02.09.2005
am fost eu acum vreo luna jumatate pe ruse pana la veliko, drumul e fara gropi insa asfaltul cred ca a fost ceva la promotie fiindca e foarte rugos si face un zgomot in masina de parca mergi cu racheta... dar gropi nu sunt, se merge cu viteza maxima legala lejer.

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Dacă ai răbdare să citeşti aici, vei afla totul despre porţiunea Ruse-Veliko Tărnovo.
Anul trecut am parcurs-o, dar în sens invers, de la Veliko Tărnovo spre Ruse. E drum cu o singură bandă pe sens, cu asfalt vălurit. Unele gropi au fost plombate, pe unele segmente vălurite s-a turnat asfalt nou (atunci, anul trecut).

 jericho, on 01 septembrie 2016 - 10:40, said:

drumul e fara gropi insa asfaltul cred ca a fost ceva la promotie fiindca e foarte rugos si face un zgomot in masina de parca mergi cu racheta
Scuze, uite o informaţie mai proaspătă.
Asfaltul ăla rugos e excelent pe timp de ploaie, spre deosebire de al nostru. Mai bine să urli ca racheta, decât să faci acvaplanare şi să te pomeneşti în decor (aici sau în Paradis).

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate