Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 

Microsoft Lumia 640

- - - - -
  • Please log in to reply
9774 replies to this topic

#9775
Sceleron

Sceleron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 05.12.2010
Salutare!
Am testat eu acum vreo luna si jumatate toate aplicatiile de mesagerie pentru Win 8.1, pe mai multe Lumia, nu numai pe 640. Cum am scris si mai sus, fara niciun fel de probleme mai functioneaza doar IMO si Telegram. Ambele au versiuni 2019. Din Store, unele aplicatii nu mai merg deloc, altele partial Posted Image samd. Telegram e mai complexa, IMO e mai simpla si cu setari putine, insa pentru apeluri merge mai bine decat Telegram. Poti vorbi si cu Telegram, dar trebuie setat la calls/peer to peer/ pe "nobody" si trebuie insistat, nu merge sa vorbesti din prima Posted Image , mai ales imediat dupa instalare... La mesaje scrise, atasamente etc ambele functioneaza fara probleme. In acest moment, eu le folosesc pe ambele. Sa vedem cat o mai tine...
Whatsapp nu va mai functiona ca urmare a deciziei lor, nu din cauza Microsoft, deci nu se poate face nimic, am scris si despre asta mai sus, in acelasi comentariu.

In ceea ce priveste eroarea c101a006, din cauza careia nu se puteau face deloc instalari, aceasta s-a rezolvat azi-noapte, dupa 15 zile de Magazin inutilizabil. Am "rezolvat" si telefonul care ramasese in limbo.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate