Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

FilmBox Extra va deveni FilmBox Premium

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009

FilmBox Extra va deveni FilmBox Premium


S.P..I International va redenumi televiziunea FilmBox Extra, canalul de filme dedicat Europei Centrale și de Est si care este difuzat si de unii operatori din Romania, pentru a reflecta adăugarea de conținut nou de la marii distribuitori de televiziune și de film din SUA.

[ https://i.imgur.com/RDuk9D3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Astfel, FilmBox Extra va deveni FilmBox Premium în România, Ungaria, Polonia, Republica Cehă și Slovacia.

"Suntem in negocieri pentru noi achizitii cu distribuitorii mari din S.U.A. si ne asteptam la un număr mare de premiere de filme artistice la FilmBox Premium, incepand cu sfârșitul acestui an", a declarat Berk Uziyel, director executiv al Filmbox International.

Surse: http://hdsatelit.blo...m.html  ;  http://www.broadband...agship-service/

Edited by megafanro, 21 October 2014 - 17:17.


#2
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Tocmai invers, Filmbox Premium e mai bun decat restul din pachet.

#3
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010

 Kalman2007, on 21 octombrie 2014 - 16:12, said:

Tocmai invers, Filmbox Premium e mai bun decat restul din pachet.
Probabil și de aceea l-au numit Premium, asta nu înseamnă că este neapărat și bun! Dacă la Looktv scrie HD asta nu înseamnă automat și HD! Posted Image
Eu voiam să întreb dacă acest pachet Filmbox merită banii plătit pentru el! Eu nu l-am avut și nici nu m-am interesat de el! Le-am prins odată pe satelit, dar fiind dublate nu m-au interesat!

Edited by megafanro, 21 October 2014 - 17:17.


#4
__Bogdan__

__Bogdan__

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 02.06.2014
Seenow.ro si Romtelecom (Telekom) au pachetul Filmbox insa FilmBox Extra nu este inclus.
Ai facut reclama la un post pe care nu stiu unde poti sa il urmaresti in Romania.

Am abonament la seenow la FilmBox. Au filme interesante, nu au reclama insa tehnic lasa de dorit.
Dar la seenow 3 euro/luna costa abonamentul la pachetul FilmBox impreunma cu abonamentul la pachetul Avantaj. In pachetul Avantaj au ceva filme, relativ noi si la calitate HD.

#5
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Undeva tot e inclus in tara altfel nu ar figura aici: http://filmboxtv.ro/
Va intra si la UPC.
Este o stire din media, nu e reclama Posted Image

FilmBox Extra va deveni FilmBox Premium în România, Ungaria, Polonia, Republica Cehă și Slovacia.

Edited by megafanro, 21 October 2014 - 17:58.


#6
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007

 __Bogdan__, on 21 octombrie 2014 - 16:51, said:

Seenow.ro si Romtelecom (Telekom) au pachetul Filmbox insa FilmBox Extra nu este inclus.
Ai facut reclama la un post pe care nu stiu unde poti sa il urmaresti in Romania.

FilmBox Extra exista la Telekom in pachetul DTH asa cum exista si la Focus Sat tot pe dth .
Oricum , nu este prima data cand schimba numele , dar contentul ramane cam acelasi .

#7
__Bogdan__

__Bogdan__

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 02.06.2014
Nu este FilmBox Extra. Nu confunda cu FilmBox Plus care este alt canal.
Si aia de la seenow spun ca au FilmBox Extra dar de fapt este FilmBox Plus.

Edited by __Bogdan__, 21 October 2014 - 18:50.


#8
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Degeaba ii schimba numele, filmele sunt de rahat.

#9
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
"Suntem in negocieri pentru noi achizitii cu distribuitorii mari din S.U.A. si ne asteptam la un număr mare de premiere de filme artistice la FilmBox Premium, incepand cu sfârșitul acestui an"

#10
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Sa speram ca vor fi premiere in adevaratul sens....Eu rar am vazut un film bun la un canal Filmbox Posted Image

Edited by Shock-G, 21 October 2014 - 19:00.


#11
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
slabute  !

#12
jeolis

jeolis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 27.08.2007
Filmbox Extra este pe satelit Thor6 frecv 11747 h 28000 criptat conax. Se deschide din sh*ring insa face freezuri de mori.nu stiu din ce caid deschide iar cu card focus nu il deschid

#13
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
UPDATE:  Filmbox Extra este transmis prin satelit, pentru România, separat de FilmBox Plus, vezi informatii EPG in imaginea de mai jos.

[ https://i.imgur.com/pgOBCS8.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sursa: http://hdsatelit.blogspot.ro/2014/10/filmbox-extra-va-deveni-filmbox-premium.html

#14
jeolis

jeolis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 27.08.2007
Corect, insa nu-l preia nici un DTH de pe 1W. Pacat.

#15
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014
Din grupul posturilor tv de filme consacrate respectiv,TCM,AMC(ex.MGM),Film Box este cel mai slab calitativ!

#16
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007

 jeolis, on 21 octombrie 2014 - 19:54, said:

Filmbox Extra este pe satelit Thor6 frecv 11747 h 28000 criptat conax. Se deschide din sh*ring insa face freezuri de mori.nu stiu din ce caid deschide iar cu card focus nu il deschid
Sunt 2 frecvente pe care transmite la 1W : cea de upc se vede fara probleme , insa cea de digi nu se deschide absolut deloc. Pun si ceva poze cand ajung acasa .

#17
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
[ https://i.imgur.com/11Lp3bR.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sursa: http://hdsatelit.blogspot.ro/2014/10/filmbox-extra-va-deveni-filmbox-premium.html

#18
jeolis

jeolis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 27.08.2007

 bog4u, on 22 octombrie 2014 - 10:55, said:

Sunt 2 frecvente pe care transmite la 1W : cea de upc se vede fara probleme , insa cea de digi nu se deschide absolut deloc. Pun si ceva poze cand ajung acasa .
stimate coleg te rog sa imi confirmi sau sa infirmi : cel de pe 11747 H iti functioneaza constant sau iti face si tie freez-uri dese?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate