Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Recomandare website builder

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
george167

george167

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 04.09.2011
Salut,

Cunoaste cineva un website builder online gratuit care sa permita adaugarea unui modul prin care utilizatorii sa adauge anunturi + posibilitatea ca acestia sa isi creeze un cont pentru administratea anunturilor? Momentan folosesc pentru un site de anunturi imobiliare serviciile uCoz dar m-am gandit ca poate exista si alte variante.

Multumesc!

Edited by george167, 31 August 2014 - 14:33.


#2
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
Wordpress, Joomla, Drupal. Cauta dupa "classified ads module" si vezi ce gasesti.

#3
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Te pot ajuta eu.

#4
george167

george167

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 04.09.2011

 potae, on 31 august 2014 - 15:39, said:

Wordpress, Joomla, Drupal. Cauta dupa "classified ads module" si vezi ce gasesti.

Am cautat si intradevar sunt multe posibilitati in exemplele date de tine dar din pacate nu am cunostinte pentru a le implementa si nici fonduri pentru a plati pe cineva pentru asta. Eu caut ceva in genul site-ului specificat mai sus. Multumesc!

 oauzor, on 31 august 2014 - 16:57, said:

Te pot ajuta eu.

Cum mai exact? din pacate nu am posibilitatea de a plati pe cineva. Multumesc!

Edited by george167, 31 August 2014 - 17:46.


#5
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
In cazul de fata, eu vad doar doua posibilitati. Ori te apuci sa butonezi cms-urile, sa le inveti, sa le compari si sa alegi unul optim pentru nevoile tale, ori platesti pe cineva sa-ti faca siteul.

Iti recomand sa iti cumperi un domeniu si un hosting, pe ucoz nu stiu cine o sa-si faca publicitate prin tine, mai ales pe nisa de imobiliare.

Cu website builder-ul nu poti sa faci ce doresti tu. Nu am prea mare experienta cu ele, dar din cate stiu, nu sunt capabile sa creeze siteuri in php si sa lucreze cu baza de date.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate