Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

cum creez o librarie in code blocks?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
LittleWho

LittleWho

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 30.11.2013
as vrea sa creez o librarie pe care sa o pot include in toate proiectele mele din codeblocks, dar nu stiu cum sa o fac.
am incercat sa creez un proiect nou: tipul proiectului Shared Library , numele mihailib, apoi am dat build si am inclus fisierul mihailib.a la directories. dupa ,  am incercat sa includ intr-un alt proiect libraria sub numele: libmihailib.h, mihailib.h si inca cateva, dar mereu primesc eroarea ca nu exista fisierul.

cine ma poate ajuta?

multumesc!

#2
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003
http://forum.softped...lor-dll-urilor/

http://forum.softped...ebui-sa-le-tie/

#3
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
Si dupa ce vei fi citit ce ti-a dat neagu_laurentiu, iti vei da seama cat de tembela este intrebarea din titlu.

Daca nu iti dai seama cat de tembela este, atunci mai citeste o data acele topicuri, si inca o data, si inca o data, pana cand vei intelege cat de tembela e intrebarea.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate