Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Problema Facebook Ads

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Vreau si eu, ca tot omul, sa fac reclama la niste cutite de vanatoare pe Facebook.
Dar nu:
Your ad wasn't approved because it violates Facebook's Ad Guidelines by advertising the sale of ammunition, firearms, knives, daggers, swords, bows or other weapons. Learn more in the Help Center. If you believe that your ad follows our policy or you need help, get in touch.
Facebook nu ma lasa ca cica sunt arme. Eu nu cunosc pe nimeni care sa mearga pe strada cu cutitul de vanatoare, dar in fine.
As vrea sa ocolesc regula asta dar nu stiu cum, ce as putea modifica la anunt ca sa mi-l accepte?

#2
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
De ce ai vrea sa ocolesti o regula facuta cu un scop clar, de a nu promova asemenea obiecte, adica arme? Nu este posibil, scrie chiar acolo.
Poate daca o sa faci reclama la tricouri, iar pe site-ul respectiv se afla si o sectiune despre cutite, o sa mearga. Dar nu permit in reclama respectiva referinte catre acele obiecte.

Si asa cum zic ei, Learn more in the Help Center.

#3
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006

View PostSfPetru, on 22 iulie 2014 - 11:06, said:

Eu nu cunosc pe nimeni care sa mearga pe strada cu cutitul de vanatoare, dar in fine.
La Romanica nu, dar la ei... Sunt patiti, asa ca nici la andrele, ace sau alte obiecte contondente cu care si-au mai scos ochii americanii nu se poate face reclama.:P

#4
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Inteleg politica asta anti-arme, ca daca iei un pistol poti face multe, dar la noi sunt ilegale iar eu vand cutite, pot trece strada la un magazin de vanatoare si sa iau un cutit de vanatoare fara probleme. Tot asa pot cumpara si online. Daca vreau sa omor un om nu mi-e necesar sa cumpar arma crimei din reclamele de pe facebook, intru in kaufland si iau un cutit de bucatarie.
Deci la noi in tara e ilogica regula aia, de asta as vrea sa o ocolesc. Alte medii atat de fertile pentru reclama nu-mi vin in minte, pe facebook as atinge multa lume.

#5
tybanu

tybanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,586
  • Înscris: 15.01.2007
Problema Facebook Aids

Ai gresit titlul.

#6
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
I-am tras-o de cateva ori lui Facebook dar sa stii ca mereu am folosit protectie Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate