Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

recomandare hotel / pensiune Giurgiu?

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 25.10.2007
Salut

Puteti sa imi recomandati un hotel sau pensiune in Giurgiu? Vom dormi o noapte la Giurgiu in drum spre Sunny Beach, ce ma intereseaza in primul rand este sa fie curat si sa aiba o parcare sigura. Ajungem in Giurgiu pe drumul 5B, dar nu ma deranjeaza sa fac un mic detur daca este ceva de calitate intr-o localitate din zona.

Multumesc

#2
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 25.10.2007
Sau la Ruse..

#3
960916

960916

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 222
  • Înscris: 29.06.2014
Ooo, mai bine dormi in Bulgaria, imediat cu ai trecut ai 2-3 pensiuni la o calitate superioara cu bani mai putini ca in Ro.

#4
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,031
  • Înscris: 07.11.2006

View PostArgv, on 02 iulie 2014 - 06:45, said:

Salut

Puteti sa imi recomandati un hotel sau pensiune in Giurgiu? Vom dormi o noapte la Giurgiu in drum spre Sunny Beach, ce ma intereseaza in primul rand este sa fie curat si sa aiba o parcare sigura. Ajungem in Giurgiu pe drumul 5B, dar nu ma deranjeaza sa fac un mic detur daca este ceva de calitate intr-o localitate din zona.

Multumesc

View Post960916, on 02 iulie 2014 - 07:50, said:

Ooo, mai bine dormi in Bulgaria, imediat cu ai trecut ai 2-3 pensiuni la o calitate superioara cu bani mai putini ca in Ro.


Pai care-s alea?Si unde sunt situate?Omu' e interesat,si nu numai el,de un raspuns concret.

#5
960916

960916

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 222
  • Înscris: 29.06.2014

View Postadisz, on 02 iulie 2014 - 08:08, said:



Pai care-s alea?Si unde sunt situate?Omu' e interesat,si nu numai el,de un raspuns concret.

Daca tot dai cu bold, da cu bold tot nu numai ce-ti convine.
Nu pot sa recomand o pensiune din Bulgaria cand el a cerut una din Romania.
Am facut doar o sugestie.
Data viitoare, fii mai atent.

#6
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 25.10.2007
Reformulez: in zona granitei Romania / Bulgaria (Giurgiu / Ruse) .. dar sa fie conditii bune. Fiind vorba doar de o noapte pretul e mai putin important.. Multumesc..

#7
960916

960916

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 222
  • Înscris: 29.06.2014
http://www.booking.c...ee288281;dcid=4

Aici am stat, recomand pentru priveliste, chiar daca este o singura noapte, sa iei micul dejun acolo te mai relaxeaza.

#8
vlad87

vlad87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 04.08.2011
Recomand Bedroom Place Guest Rooms, ieftin si bun.

#9
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 25.10.2007

View Postvlad87, on 02 iulie 2014 - 09:37, said:

Recomand Bedroom Place Guest Rooms, ieftin si bun.

Ruse sau Giurgiu?

#10
Elektronik

Elektronik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 01.07.2008
Aici vad ca ti s-au recomandat hoteluri sau pensiuni cu bani ceva mai multi. Eu cand merg spre sunny beach ma opresc de fiecare data la Motel Prietenia, este de 3 stele si mi se pare curat dar daca cauti standarde ca in bulgaria atunci nu o sa iti placa. Nu am avut niciodata probleme cu parcarea aici este pazita si au si camere video si pentru mine cel mai important criteriu a fost pretul si de fiecare data la pretul de 150 de lei, aleg un apartament la ei care mi se pare foarte frumos si curat spatiul fiind destul de mare cu living dormitor etc.Iar mancarea este buna si micul dejun este inclus.Acesta este situat la 4 minute de granita.

#11
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 25.10.2007
Caut sa fie curat si sa ma simt in siguranta mai ales ca sunt cu copiii (2 adulti + 2 copii). Nu vreau sa golesc masina peste noapte si nu vreau sa ma pomenesc a doua zi cu geamul spart doar pentru ca au vazut ca sunt bagaje in masina. Nu transport averi cu mine, dar e suficient sa iti strice ziua pana poti inlocui geamul spart. In rest, nu am pretentii de nu stiu ce standarde, stele, piscine, etc. Propunerea ta este binevenita.

#12
radupe

radupe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 31.03.2005
Acum 2 saptamani in drum spre Byala am tras la Motel Prietenia, 2 adulti + 2 copii cazati in apartament cu mic dejun inclus, masina am lasat-o in parcare plina cu toate bagajele si nu am avut nici o problema. Apartamentul destul de mare, curat ... poate doar la baie ar fi ceva de comentat!

Drum bun sa ai!!!

#13
960916

960916

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 222
  • Înscris: 29.06.2014
Hotelul pe care l-am recomandat eu costa 130 lei pe noapte. Daca este mult 130 lei pe noapte....

View PostElektronik, on 02 iulie 2014 - 11:47, said:

Aici vad ca ti s-au recomandat hoteluri sau pensiuni cu bani ceva mai multi.


#14
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 25.10.2007

View Post960916, on 02 iulie 2014 - 08:58, said:

http://www.booking.c...ee288281;dcid=4

Aici am stat, recomand pentru priveliste, chiar daca este o singura noapte, sa iei micul dejun acolo te mai relaxeaza.

Multumesc pentru recomandare, acum dupa ce l-am incercat il recomand si eu la altii.

#15
Elektronik

Elektronik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 01.07.2008
Intreb aici ca sa nu mai deschid un topic nou, sunt interesat de hotelul recomandat de voi, dar pe langa acesta se poate vizita ceva prin zona sau pur si simplu este un hotel de tranzit? Multumesc

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate