Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Jocuri de Matematica - Math Duel

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
snezana

snezana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 09.06.2014
Math Duel este un joc de matematica care vă va ajuta să practica operații matematice de bază: adunare, scădere, înmulțire și împărțire. Acest joc educativ este distractiv pentru copii și adulți.

[ http://3.bp.blogspot.com/-sKfFsEx4Pms/U5hb4B8gE1I/AAAAAAAAA1A/2XGOJEddP1k/s400/math-duel-screenshot-5.PNG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ http://3.bp.blogspot.com/-zCaPq7KKpMU/U5hbbD33yrI/AAAAAAAAA0g/u8tOniHqwt4/s400/math-duel-screenshot-1.PNG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



Descărcați jocul gratuit de la Windows Phone Store: http://www.windowsph...db-e3c15ca22ad2

Edited by Mur_, 12 June 2014 - 11:56.


#2
MikeD

MikeD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 04.09.2013
Bine că nu l-ai făcut pentru cel mai puțin folosit OS.

#3
snezana

snezana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 09.06.2014
Puteți găsi acest joc pentru Android și iOS.

Google Play: https://play.google.....mathgame&hl=ro
iTunes: https://itunes.apple...d738947827?mt=8

#4
netcity

netcity

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 11.03.2005

 snezana, on 12 iunie 2014 - 10:10, said:

Math Duel este un joc de matematica ............. Acest joc educativ este distractiv pentru copii și adulți.


....
Descărcați jocul gratuit de la Windows Phone Store: http://www.windowsph...db-e3c15ca22ad2

Multumesc frumos ! Asteptam mai multe jocuri din aceeasi categorie.
Felicitari !

 MikeD, on 12 iunie 2014 - 13:31, said:

Bine că nu l-ai făcut pentru cel mai puțin folosit OS.

Nu baga in seama carcotasii. Ei nu pot face ce faci tu.Programeaza pt. orice OS poti. Iti vom fi recunoascatori pentru timpul alocat si vom sti sa apreciem. Si copiii nostri asijderea.
Multumim pentru ca ne-ai adus o mica bucurie prin acest joc.

#5
snezana

snezana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 09.06.2014

 netcity, on 12 iunie 2014 - 13:48, said:

Multumesc frumos ! Asteptam mai multe jocuri din aceeasi categorie.
Felicitari !

Vă mulțumim!

#6
MikeD

MikeD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 04.09.2013
Cârcotaș? El pune link-ul pentru WP care e cel mai puțin folosit sistem de operare pe telefon (dintre cele recente) și vrei să îl felicit pentru joc, chiar dacă nu-l pot descărca?
”ei nu pot face ce faci tu” - jocul e bine gândit, adevărat, dar nu e atât de greu de făcut, codul e relativ simplu.

Edited by MikeD, 12 June 2014 - 14:09.


#7
CristianLC

CristianLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 10.01.2014
Chiar asa! Cum indrazneste cineva sa posteze jocuri pentru WP pe aria WP? Foarte urat!

On topic: Interesant jocul. Felicitari si mult succes inainte!

#8
Sonic3R

Sonic3R

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 836
  • Înscris: 02.02.2011

 MikeD, on 12 iunie 2014 - 14:08, said:

Cârcotaș? El pune link-ul pentru WP care e cel mai puțin folosit sistem de operare pe telefon (dintre cele recente) și vrei să îl felicit pentru joc, chiar dacă nu-l pot descărca?
”ei nu pot face ce faci tu” - jocul e bine gândit, adevărat, dar nu e atât de greu de făcut, codul e relativ simplu.

Da' tu ce cauti aici ? Aici e sectiunea de WP nu iOS sau Android. Daca acel cod e "relativ" simplu, astept un angajament din partea ta sa faci astfel de jocuri. Vorba lunga, saracia omului.

Edited by Sonic3R, 12 June 2014 - 14:31.


#9
netcity

netcity

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 11.03.2005
Acum ... ma rog ... o recenzie mica, dupa ce s-a jucat fiica-mea de 6 ani cateva minute"

Pozitive:
- butoane mari, caractere bine alese, melodie bine aleasa pentru copii .

Negative:
- publicitate prea agresiva. Dupa fiecare joc, trebuie sa apese pe o reclama ca sa o inchida.Adica la fiecare max. 10 secunde !!!
- cu ocazia asta m-a intrebat copilul de 6 ani ce este un antivirus pentru telefon, si cum il poate ea achizitiona ? Nu stiu ce a fost in mintea voastra de ati pus la fiecare cateva secunde o reclama, de care nu se poate trece decat cu click. Si nici nu cred ca o sa castigati bani din reclamele produselor pentru adulti, in interiorul jocurilor pentru copii !

Recomendare;
- O atentionare de a cumpara versiunea Pro la inceputul jocului, si una de a cumpara alte produse pentru copii la sfarsitul acestuia este arhisuficient.

Altfel ... se v-a intampla ce a dorit fiica-mea "tati, l-am jucat. Poti sa il dezinstalezi ca are prea multe reclame mincinoase" .

Edited by netcity, 12 June 2014 - 18:36.


#10
gykanes

gykanes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 06.06.2010

 MikeD, on 12 iunie 2014 - 14:08, said:

Cârcotaș? El pune link-ul pentru WP care e cel mai puțin folosit sistem de operare pe telefon (dintre cele recente) și vrei să îl felicit pentru joc, chiar dacă nu-l pot descărca?
”ei nu pot face ce faci tu” - jocul e bine gândit, adevărat, dar nu e atât de greu de făcut, codul e relativ simplu.

Si ce ai vrea sa puna aria pt WP? Gandeste putin ĂŽnainte de a posta.
On topic: Felicitari pentru joc si la mai multe

#11
snezana

snezana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 09.06.2014

 netcity, on 12 iunie 2014 - 18:35, said:

Acum ... ma rog ... o recenzie mica, dupa ce s-a jucat fiica-mea de 6 ani cateva minute"

Pozitive:
- butoane mari, caractere bine alese, melodie bine aleasa pentru copii .

Negative:
- publicitate prea agresiva. Dupa fiecare joc, trebuie sa apese pe o reclama ca sa o inchida.Adica la fiecare max. 10 secunde !!!
- cu ocazia asta m-a intrebat copilul de 6 ani ce este un antivirus pentru telefon, si cum il poate ea achizitiona ? Nu stiu ce a fost in mintea voastra de ati pus la fiecare cateva secunde o reclama, de care nu se poate trece decat cu click. Si nici nu cred ca o sa castigati bani din reclamele produselor pentru adulti, in interiorul jocurilor pentru copii !

Recomendare;
- O atentionare de a cumpara versiunea Pro la inceputul jocului, si una de a cumpara alte produse pentru copii la sfarsitul acestuia este arhisuficient.

Altfel ... se v-a intampla ce a dorit fiica-mea "tati, l-am jucat. Poti sa il dezinstalezi ca are prea multe reclame mincinoase" .


Vă mulțumesc pentru sfat. Suntem încă de testare joc, pentru că este primul nostru una pentru Windows asa ca am aprecia toate comentarii și sugestii.

#12
netcity

netcity

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 11.03.2005

 snezana, on 13 iunie 2014 - 08:16, said:

......... pentru că este primul nostru una pentru Windows asa ca am aprecia toate comentarii și sugestii.

Oooops ! Google translate ! Posted Image

#13
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012
Dap, si primul post era scris destul de rau, de aceea l-am modificat. In fine, avand in vedere ca si pe aria Android se posteaza zilnic aplicatii, nu consider acest topic ca fiind reclama.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate