Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Retenție R.C.S.

- - - - -
  • Please log in to reply
5197 replies to this topic

#4123
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014
@mirondorelgl - te rog sa imi comunici intr-un PM numarul comenzii sau ID client in vederea verificarii situatiei.
De asemenea, daca exemplele fac referire la acelasi produs si acelasi sediu te rog sa mi le oferi pentru a putea verifica.

Multumesc.

#4124
marius_ar

marius_ar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 14.01.2007
Comanda finalizata. Am luat tableta, se misca acceptabil, i-am facut update (oficial - de pe site-ul Allview) la Android 4.4.2.

Attached Files



#4125
mirondorelgl

mirondorelgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 14.06.2009
Marius-ar,
  ADICA AI ASTEPTAT NUMAI O SAPTAMANA PTR. TABLETA ??????????

Edited by mirondorelgl, 22 September 2014 - 13:49.


#4126
marius_ar

marius_ar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 14.01.2007
Nu, nu o saptamana. E vorba de 9 zile. Posted Image

#4127
mirondorelgl

mirondorelgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 14.06.2009
9 ZILE numai atat ...Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image ....Posted Image  esti cel mai tare Posted Image

La voi la ARAD cred ca au depozitul central.

Oare cum ne poate explica DIGI-HELPER ACEASTA SITUATIE DE  9/90 zile ma refer

#4128
urbanreality

urbanreality

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 25.07.2008
vreau si eu o tableta sau un tv la fidelizare... dar din pacate la noi in zona nu exista posibilitatea deoarece oferta nu e valabila... :(

#4129
adrian__78

adrian__78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 05.11.2009

View Posturbanreality, on 22 septembrie 2014 - 15:09, said:

vreau si eu o tableta sau un tv la fidelizare... dar din pacate la noi in zona nu exista posibilitatea deoarece oferta nu e valabila... :(
pana nu termini de facut mataniile nu esti eligibil...eu mai am putin si termin...:D:D:D

#4130
ajax13

ajax13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 16.01.2005
Am si eu o problema legata de achizitia unei tablete 3g Samsung prin programul de fidelizare.
La data cand a aparut agentul RDS la usa mea aveam Fiberlink 500 + CabluHD cu HBO si toate alea + telefonul fixo-mobil de la ei
Dat fiind aceste date am fost informat ca nu voi plati nimic pe tableta - doar un abonament de date de 5 RON - ok nici o problema
Cand ma uitam pe cont astazi ( am factura RDS pe direct debit ) -imi sare in ochi o plata mai mare decat de obicei la RDS. Verific factura in cauza pe digicare si stupoare - am rata la tableta!! 40 de ROn chiar ...si SURPRIZA ,,mi-au facut total nesolicitat abonament FIBERLINK 1000 la un pret de 59 RON
Urmatoarele 2 facturi care urmeaza sa se plateasca au 20 de ron rata si acelasi nesolicitat FIBERLINK 1000 la un pret acum  de 54 RON
Tare , nu?
O sa fac o reclamatie maine - sa vad daca se rezolva ceva ... nu prea este normal sa ne trezim cu servicii nesolicitate si bani platiti aiurea!!

Edited by ajax13, 22 September 2014 - 23:48.


#4131
spydexxx88

spydexxx88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 06.11.2013
abonamente rds direct la tine acasă fără sa mai stai la cozile interminabile din casierii!  (agent pe teren)  pentru  clienții noi fidelizare cu TV sau tableta!

doar București

#4132
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014

View Postajax13, on 22 septembrie 2014 - 23:47, said:

Am si eu o problema legata de achizitia unei tablete 3g Samsung prin programul de fidelizare.
La data cand a aparut agentul RDS la usa mea aveam Fiberlink 500 + CabluHD cu HBO si toate alea + telefonul fixo-mobil de la ei
Dat fiind aceste date am fost informat ca nu voi plati nimic pe tableta - doar un abonament de date de 5 RON - ok nici o problema
Cand ma uitam pe cont astazi ( am factura RDS pe direct debit ) -imi sare in ochi o plata mai mare decat de obicei la RDS. Verific factura in cauza pe digicare si stupoare - am rata la tableta!! 40 de ROn chiar ...si SURPRIZA ,,mi-au facut total nesolicitat abonament FIBERLINK 1000 la un pret de 59 RON
Urmatoarele 2 facturi care urmeaza sa se plateasca au 20 de ron rata si acelasi nesolicitat FIBERLINK 1000 la un pret acum  de 54 RON
Tare , nu?
O sa fac o reclamatie maine - sa vad daca se rezolva ceva ... nu prea este normal sa ne trezim cu servicii nesolicitate si bani platiti aiurea!!

Te rog sa imi oferi codul clientului in PM impreuna cu sesizarea adaugata (prin DigiCare sau relatii clienti) pentru a te putea ajuta.
Multumesc

#4133
mirondorelgl

mirondorelgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 14.06.2009
D. HELPER
Din mesajele postate, reiese ca aprovizionarea pe judete se face pe anumite criterii RDS ( nu ne bagam peste marcheting firma).
O data aproximativa aprovizionare pentru Galati ?????

#4134
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014
Informatii cu privire la comanda se ofera doar prin intermediul datelor de contact lasate la momentul in care s-a plasat (mail si/sau sms).
De indata ce va fi in stoc echipamentul comandat vei fii instiintat.

Edited by DIGI_Helper, 23 September 2014 - 09:45.


#4135
adrian__78

adrian__78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 05.11.2009
Ce fel de tablete se mai ofera acum?

#4136
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010
In forma de tigai !!!!.si doar daca termini si ultimile 10 matanii de facut

#4137
j0cher90

j0cher90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 24.02.2008
Va salut. Eu mi-am facut portare+upgrade(TV digital + net gigabit) de abonament din Tulcea in Bucuresti acum nici macar o luna. M-am dus eu intr-un sediu RDS/digi. Ce sanse am sa fiu eligibil pentru oferta cu TV sau tableta? Va multumesc.

#4138
adrian__78

adrian__78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 05.11.2009

View Postadrian__78, on 23 septembrie 2014 - 13:44, said:

Ce fel de tablete se mai ofera acum?
Scuze...am uitat sa specific ....si care sa vina in mai putin de 4 luni :D:D:D

View Postkhristy36, on 23 septembrie 2014 - 22:07, said:

In forma de tigai !!!!.si doar daca termini si ultimile 10 matanii de facut


#4139
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,959
  • Înscris: 29.04.2006
cei mai mari mincionosi sunt astia de la DIGI, numa minciuni, minciuni, am aceeasi sesizare care strange zile constant din 17 iulie, am sunat de cel putin 5 ori la intervale diferite de timp si de fiecare data mi s-a promis ca voi primi un raspuns imediat, dar ciuciu raspuns, ca fac ei urgentari, ultima oara nu i-am mai crezut, dar tipa sa batea in piept ca se va rezolva, dar nuuuu ei vor sa isi confirme CARACTERUL de MINCINOSI

#4140
lbadaca

lbadaca

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,045
  • Înscris: 14.07.2008

View PostEagle Raider, on 24 septembrie 2014 - 09:52, said:

cei mai mari mincionosi sunt astia de la DIGI, numa minciuni, minciuni, am aceeasi sesizare care strange zile constant din 17 iulie, am sunat de cel putin 5 ori la intervale diferite de timp si de fiecare data mi s-a promis ca voi primi un raspuns imediat, dar ciuciu raspuns, ca fac ei urgentari, ultima oara nu i-am mai crezut, dar tipa sa batea in piept ca se va rezolva, dar nuuuu ei vor sa isi confirme CARACTERUL de MINCINOSI
Mie mi-au reparat rata gresita la tableta dupa o luna.

Edited by lbadaca, 24 September 2014 - 09:56.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate