Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Retenție R.C.S.

- - - - -
  • Please log in to reply
5197 replies to this topic

#4105
spydexxx88

spydexxx88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 06.11.2013
dati  pm pentru oferta cu TV și tableta valabil doar pentru clienții NOI doar București. deasemenea oferta este valabila doar pentru agenții de pe teren! repet la casierii nu o sa găsiți oferta cu TV sau tableta!  dați-mi PM și va ajut cu placere! pentru Contracte va stau la dispoziție(agent de teren) :-)

#4106
babanu5

babanu5

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 20.03.2006
Se dă și dacă renunți la ceva abonamente. Eu am închis 2 smart 12 și m-au sunat. Am luat tab 3 cu 3g

Se dă și dacă renunți la ceva abonamente. Eu am închis 2 smart 12 și m-au sunat. Am luat tab 3 cu 3g

Se dă și dacă renunți la ceva abonamente. Eu am închis 2 smart 12 și m-au sunat. Am luat tab 3 cu 3g

Se dă și dacă renunți la ceva abonamente. Eu am închis 2 smart 12 și m-au sunat. Am luat tab 3 cu 3g

#4107
lucian.lucaci

lucian.lucaci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 02.11.2006
La scurt timp dupa ce Telekom-ul a instalat fibra in bloc, a aparut la usa mea, seara pe la 8, un agent de teren Digi Posted Image Am prelungit toate serviciile si am primit gratuit o tableta Allview 3G cu net 3G gratuit. Nu mi-a acordat nicio reducere la abonamente. Este cineva din Arad care a primit efectiv aceasta tableta? Daca da, ce model este?

Acum am vazut in contract ca netul in cazul meu nu este gratuit pe tableta, costa 5 lei pe luna, pentru ca am deja acel stick de date...desi acel agent mi-a zis ca e gratuit...

Edited by lucian.lucaci, 19 September 2014 - 09:00.


#4108
lbadaca

lbadaca

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,045
  • Înscris: 14.07.2008

 lucian.lucaci, on 19 septembrie 2014 - 08:39, said:

La scurt timp dupa ce Telekom-ul a instalat fibra in bloc, a aparut la usa mea, seara pe la 8, un agent de teren Digi :) Am prelungit toate serviciile si am primit gratuit o tableta Allview 3G cu net 3G gratuit. Nu mi-a acordat nicio reducere la abonamente. Este cineva din Arad care a primit efectiv aceasta tableta? Daca da, ce model este?
Pai ai primit sau nu tableta ?

Edited by lbadaca, 19 September 2014 - 08:43.


#4109
cristi0304

cristi0304

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,058
  • Înscris: 31.05.2010
Doar pe hartie... cred.Posted Image

#4110
lucian.lucaci

lucian.lucaci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 02.11.2006

 lbadaca, on 19 septembrie 2014 - 08:42, said:

Pai ai primit sau nu tableta ?

Doar pe hartie...de aceea intrebam daca a primit efectiv cineva din Arad tableta si ce model?

#4111
lbadaca

lbadaca

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,045
  • Înscris: 14.07.2008

 lucian.lucaci, on 19 septembrie 2014 - 08:52, said:



Doar pe hartie...de aceea intrebam daca a primit efectiv cineva din Arad tableta si ce model?
aaa...doar hartie

#4112
leomagic44

leomagic44

    Io, cu electronii.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,050
  • Înscris: 06.02.2012

 lucian.lucaci, on 19 septembrie 2014 - 08:52, said:

Doar pe hartie...de aceea intrebam daca a primit efectiv cineva din Arad tableta si ce model?
Dureaza cam 2-3 luni pana o primesti efectiv.

#4113
marius_ar

marius_ar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 14.01.2007

 lucian.lucaci, on 19 septembrie 2014 - 08:39, said:

...
Mie mi-au spus ca e Allview AX4 Nano si ca dureaza aproximativ 2 saptamani pana o primesc. Maine se face o saptamana de cand am semnat anexa la contract.

#4114
adrian__78

adrian__78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 05.11.2009
Eu m-am hotarat sa reziliez tot cu RDS. Se ofera in POP-uri tot felul de reduceri la prelungirea contractelor de TV si internet si eu, cu contracte expirate de peste 1 an, cand intreb mi se spune sa mai astept ca voi fi contactat. Am facut sesizare pe tema asta inca din aprilie cand a fost prima oferta cu telefoane si tablete care s-au dat numai unora pe numai RDS stie ce principii. Miroase a tiganie la colt de strada. Ori e valabil pentru toti ori pentru nimeni. Bine ca pot rezilia toate 3 serviciile.

#4115
lucian.lucaci

lucian.lucaci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 02.11.2006

 marius_ar, on 19 septembrie 2014 - 21:07, said:

Mie mi-au spus ca e Allview AX4 Nano si ca dureaza aproximativ 2 saptamani pana o primesc. Maine se face o saptamana de cand am semnat anexa la contract.
Mie mi-a spus agentul ca in max. 30 de zile de la data prelungirii contractului...

 marius_ar, on 19 septembrie 2014 - 21:07, said:

Mie mi-au spus ca e Allview AX4 Nano si ca dureaza aproximativ 2 saptamani pana o primesc. Maine se face o saptamana de cand am semnat anexa la contract.
Mie mi-a spus agentul ca in max. 30 de zile de la data prelungirii contractului...

 marius_ar, on 19 septembrie 2014 - 21:07, said:

Mie mi-au spus ca e Allview AX4 Nano si ca dureaza aproximativ 2 saptamani pana o primesc. Maine se face o saptamana de cand am semnat anexa la contract.

Edited by lucian.lucaci, 20 September 2014 - 08:45.


#4116
hepea

hepea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 805
  • Înscris: 20.02.2006
25 Iunie facut contract, 19 Septembrie livrat tableta (AX4 nano)

#4117
SorinFCS

SorinFCS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 24.05.2013
1 Septembrie prelungit si facut comanda de router + samsung t111. Joi 18 Septembrie am primit...
Si nu eram singurul la rand, erau si altii care luau tablete/telefoane, deci atunci au primit marfa...

#4118
marius_ar

marius_ar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 14.01.2007

 lucian.lucaci, on 20 septembrie 2014 - 08:40, said:

Mie mi-a spus agentul ca in max. 30 de zile de la data prelungirii contractului...
Ieri, la exact o saptamana, am primit mesajul ca ma asteapta tableta. Luni ma duc sa o ridic...

#4119
mirondorelgl

mirondorelgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 14.06.2009
CUM......P..L...M.... Posted Image ........altii  o primesc intr-o saptamanaPosted Image  , o luna Posted Image , doua luni jumate Posted Image   si eu Posted Image
Daca nici zilele urmatoare nu o primescPosted Image  ,si ma retrag de tot de la RDS Posted Image
Incep sa cred ca daca nu ai relatii, cunostinte la firma  Posted Image asteptiiiiiiiiiiiiiiiiiii Posted Image
In concluzie Posted Image Posted Image

#4120
adrian__78

adrian__78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 05.11.2009

 babanu5, on 18 septembrie 2014 - 19:01, said:

Se dă și dacă renunți la ceva abonamente. Eu am închis 2 smart 12 și m-au sunat. Am luat tab 3 cu 3g
Se dă și dacă renunți la ceva abonamente. Eu am închis 2 smart 12 și m-au sunat. Am luat tab 3 cu 3g
Se dă și dacă renunți la ceva abonamente. Eu am închis 2 smart 12 și m-au sunat. Am luat tab 3 cu 3g
Se dă și dacă renunți la ceva abonamente. Eu am închis 2 smart 12 și m-au sunat. Am luat tab 3 cu 3g
Exact asa e....Tipic romanesc...am fost sa reziliez si brusc si-au schimbat strategia cu mine...ma mai gandesc daca sa le accept sau nu oferta...

Edited by adrian__78, 21 September 2014 - 12:27.


#4121
mirondorelgl

mirondorelgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 14.06.2009
Ptr. DigiHelper
Te rog un raspuns
Mai am trei zile si fac trei luni de cand astept onorare comanda ptr. tableta 3g
Altii au primit tableta la  - o saptamana; o luna; doua luni.......???????????????? ( vezi postari pag. 227-228 sau anterioare)
In Galati sunt alte reguli...????
Am cazuri concrete, prieteni care au primit tableta, si care au facut contract mult dupa mine.....?????
MULTUMESC

#4122
narciso

narciso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 18.03.2009

 mirondorelgl, on 22 septembrie 2014 - 08:38, said:

Ptr. DigiHelper
Te rog un raspuns
Mai am trei zile si fac trei luni de cand astept onorare comanda ptr. tableta 3g
Altii au primit tableta la  - o saptamana; o luna; doua luni.......???????????????? ( vezi postari pag. 227-228 sau anterioare)
In Galati sunt alte reguli...????
Am cazuri concrete, prieteni care au primit tableta, si care au facut contract mult dupa mine.....?????
MULTUMESC
Salut.Si eu sunt din Galati si am comandat tableta samsung 3g de vreo 2 luni jumate si inca mai astept..Am inteles ca au ajuns la cei care au facut comanda in mai.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate