Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Windows Phone 8.1

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2912 replies to this topic

#1639
subsemnatul01

subsemnatul01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 17.11.2013
Scuze pt off topic, dar as vrea o sugestie. Care este cel mai potrivit (bun) browser pentru Windows 8.1 (pt PC)...please!!

#1640
gykanes

gykanes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 06.06.2010
Internet explorer. Eu de la windows 8 nu mai folosesc alt browser

#1641
subsemnatul01

subsemnatul01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 17.11.2013
Sper ca te referi la browser pt PC nu la telefon...

#1642
Sonic3R

Sonic3R

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 836
  • Înscris: 02.02.2011
Da, de PC vorbea...

#1643
subsemnatul01

subsemnatul01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 17.11.2013
Am făcut mențiunea pt ca multa lume încă nu a trecut la w 8, 8.1 pe pc, repet

Mda, mercy pt răspuns

#1644
gykanes

gykanes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 06.06.2010
Am trevut la 8.1 , si tot IE folosesc

#1645
subsemnatul01

subsemnatul01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 17.11.2013
Între timp am descărcat mozila firefox, vad că s-ar misca mai bine totuși  decât IE, de fapt  IE se misca bine când am instalat win 8.1 iar apoi..

Poate o fi atins de vreun virus, eu tocmai de aceea am ales sa trec direct de la XP la 8.1 , crezând ca nu este f vulnerabil

#1646
razvanpn

razvanpn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 03.09.2014
Salutare,am exact aceeasi problema ca user-ul ''tryky'' , pe Here drive + nu se mai aude vocea,doar avertismentul pentru depasirea vitezei.Am incercat : dezinstalare harta ,instalare harta ,nimic,dezinstalare here drive ,si instalare din nou ,odata pe card,odata in telefon,la fel,nimic.instalare alta voce in alta limba,nimic,habar nam ce are ,asta dupa ce sa instalat update-ul la 8.1.idei ceva?multumesc

#1647
tryky

tryky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 16.04.2014
Dacă găsești rezolvarea te rog să-mi spui și mie cum ai procedat.

#1648
khaan0001

khaan0001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 05.05.2005
Am tot citit de probleme la update-ul de la Black la Cyan! Pe Nokia 820 se misca excelent. Aplicatiile se pot muta pe/de pe SD card, volum separat, browserul se misca la fel (eu nu am observat o diminuare a vitezei), fara blocaje, restarturi, etc.Navigatia Here Drive nu am incercat-o inca.  O incerc azi cand plec de la munca.

#1649
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,942
  • Înscris: 18.10.2007
Nelamurire:

a inteles cineva cine primeste demin, cand anume si daca toata lumea va avea toate functiile (cu exceptia 4k) ?

#1650
AEROAQUA

AEROAQUA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,603
  • Înscris: 05.01.2007
The Lumia Denim update will first launch on Lumia 930, Lumia 1520 and Lumia Icon by the end of Q4 this year. It will be expanded over the entire compatible Lumia range shortly. The new Camera app will be available only on Lumia 930, 1520 and Icon. The newly announced Lumia 830 is already running on Denim including the updated Camera.

#1651
CristianLC

CristianLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 10.01.2014
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HetOsvb3SyE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Foarte interesant ce se va putea face cu blitz-ul. Minutul 1:00

#1652
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013

 AEROAQUA, on 05 septembrie 2014 - 08:35, said:

The Lumia Denim update will first launch on Lumia 930, Lumia 1520 and Lumia Icon by the end of Q4 this year. It will be expanded over the entire compatible Lumia range shortly. The new Camera app will be available only on Lumia 930, 1520 and Icon. The newly announced Lumia 830 is already running on Denim including the updated Camera.

Lumia 1020 nu? Sau are deja un app mult mai avansat?

#1653
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,942
  • Înscris: 18.10.2007
Anumite functii depind de cpu si nu de camera, 1020 oricum are o camera care poate mai mult decat 1520/x30.
Cel mai probabil pana in primavara va fi lansat 1030 cu alt soft mai performant, mai ales ca 1020 nu se mai fabrica si in continuare vor mai primi doar noile wp.

#1654
netcity

netcity

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 11.03.2005

 bullterrorist, on 07 septembrie 2014 - 05:46, said:

....
Cel mai probabil pana in primavara va fi lansat 1030 cu alt soft mai performant, .......

De unde ai informatia asta ? Toate informatiile pe care le am eu la indemana denota ca Lumia 1020 a avut o piata infima fata de cat s-a crezut. In plus, nu exista nici o informatie oficiala ca MS ar dori ca in viitorul apropiat sa lanseze un smartphone camera. Iar daca urmarim ce s-a lansat in ultimul an, se pare ca informatiile se confirma.

"TechRadar spoke with Microsoft's Jo Harlow, Corporate Vice President for the company's Phones Business Unit, and asked her if a new handset with the imaging prowess of the Lumia 1020 could be on the way. "Absolutely," she said. "We're not [at the] end of the mission in camera technology, or in computational photography. We continue to invest in that area to bring the next greatest thing in high-end imaging."
While not an explicit confirmation that a 'Lumia 1030' is on the way, it certainly sounds like Microsoft has something in the works to take the place of the 1020, although Harlow didn't comment on when we should expect it to arrive."

Sursa aici

#1655
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,942
  • Înscris: 18.10.2007
Dupa cum am spus cel mai probabil...primavara, tot din acea sursa citam si eu.

#1656
L_aurentiu

L_aurentiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 522
  • Înscris: 27.11.2011
Încerc sa salvez zilele de nastere la câteva persoane din agenda.Mi le salvează doar la contact dar nu-mi  apare in agenda ca sa-mi reaminteasca in ziua respectiva.Îmi scapă ceva.......

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate