Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Dragoste la prima vedere in metrou piata victoriei

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#1
ariana1

ariana1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.09.2011
Ciudata zi, ma grabeam de la serviciu in statie la piata victoriei m-am urcat in metroul pt basarab...in fata mea in picioare era el...ne-am privit de cateva ori si nu am avut curajul sa insist...simteam fluturasi in stomac..si totusi cand am ajuns la basarab ..am coborat...am ramas nemiscata pe peron realizand ca tocmai am ratat un baiat extraordinar, apoi toata ziua l-am purtat in gand...chipul lui..privirile noastre...o zi pe care nu o sa o uit,,,22 septembrie 2011  ora 12:30...piata victoriei-basarab....regret ca nu am avut curaj sa ii spun ceva...

#2
bfn

bfn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 762
  • Înscris: 24.04.2008
Eu eram! :wub:

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Sa tii minte asta data viitoare.

#4
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009
Am patit si eu mai demult asta intr-un restaurant. O sa-ti treaca repede.

#5
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011
poate mai dai de el in acelasi metrou candva. life has its way with things

eu am sharuit un moment de un erotism nebun intr-un club de ziua mea anu asta cu un necunoscut dar nu am aflat niciodata cine era pt ca din prea multa atitudine de diva l-am refuzat cand m-a invitat sa bem ceva facand pe inabordabila. si uite asa am ramas numa cu amintirea unui parfum si a unui zambet fermecator. pacat...

Edited by lorelei20, 22 September 2011 - 18:15.


#6
ariana1

ariana1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.09.2011

 bfn, on 22nd September 2011, 19:11, said:

Eu eram! :wub:
:( vorbeam serios...nu era o gluma

#7
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010

 ariana1, on 22nd September 2011, 19:06, said:

Ciudata zi, ma grabeam de la serviciu in statie la piata victoriei m-am urcat in metroul pt basarab...in fata mea in picioare era el...ne-am privit de cateva ori si nu am avut curajul sa insist...simteam fluturasi in stomac..si totusi cand am ajuns la basarab ..am coborat...am ramas nemiscata pe peron realizand ca tocmai am ratat un baiat extraordinar, apoi toata ziua l-am purtat in gand...chipul lui..privirile noastre...o zi pe care nu o sa o uit,,,22 septembrie 2011  ora 12:30...piata victoriei-basarab....regret ca nu am avut curaj sa ii spun ceva...
Eh, asa am facut si eu, dar timp de 1 an de zile, ca elev al unei profesoare de liceu (amandoi majori, evident!!). nu i-am spus niciodata ce simt, chit ca as fi folosit cuvintul "simpatizez", "admiratie" etc. :sadwalk:
:hug: eh..

#8
Charger

Charger

    Viitor baștan

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,874
  • Înscris: 12.01.2011

 ariana1, on 22nd September 2011, 19:06, said:

Ciudata zi, ma grabeam de la serviciu in statie la piata victoriei m-am urcat in metroul pt basarab...in fata mea in picioare era el...ne-am privit de cateva ori si nu am avut curajul sa insist...simteam fluturasi in stomac..si totusi cand am ajuns la basarab ..am coborat...am ramas nemiscata pe peron realizand ca tocmai am ratat un baiat extraordinar, apoi toata ziua l-am purtat in gand...chipul lui..privirile noastre...o zi pe care nu o sa o uit,,,22 septembrie 2011  ora 12:30...piata victoriei-basarab....regret ca nu am avut curaj sa ii spun ceva...

Si ti-ai facut cont ca sa ne spui asta?
Ce fata de treaba esti tu.


#9
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011

 Charger, on 22nd September 2011, 19:17, said:

Si ti-ai facut cont ca sa ne spui asta?
Ce fata de treaba esti tu.

pragmaticule  :nonobad:

#10
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Si mie mi se pare postul prea... elaborat pentru un utilizator nou.

Edited by YOUR_GOD, 22 September 2011 - 18:20.


#11
x37t1

x37t1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 04.09.2011
O sa-ti treaca.

 Charger, on 22nd September 2011, 19:17, said:

Si ti-ai facut cont ca sa ne spui asta?
Ce fata de treaba esti tu.
Ea spera sa-l (re)gaseasca aici, de asta a dat atatea detalii. :)

#12
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011

 x37t1, on 22nd September 2011, 19:22, said:

O sa-ti treaca.


Ea spera sa-l (re)gaseasca aici, de asta a dat atatea detalii. :)


da si io vreaaau! dau si eu detalii cu ce eram imbracata si ce si cum? ca si mie mi-l trebe :lol:

#13
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
nu exista dragoste la prima vedere. si nici in metrou. sinteti nefubiptute si visati cai pe pereti

#14
lorelei20

lorelei20

    matza rasfatata

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,395
  • Înscris: 23.03.2011

 Mosotti, on 22nd September 2011, 19:24, said:

nu exista dragoste la prima vedere. si nici in metrou. sinteti nefubiptute si visati cai pe pereti

da am zis eu ceva de dragoste? poate vreau sa il fut ca aveam chimie impreuna

#15
Charger

Charger

    Viitor baștan

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,874
  • Înscris: 12.01.2011

 lorelei20, on 22nd September 2011, 19:17, said:

pragmaticule  :nonobad:

Taci, ma, ca sunt un romantic incurabil.
Drept dovada, de fiecare data cand voi intalni vreo domnita singura in spatiul public ii voi zambi intr-un mod tamp si imi voi schimba obisnuitele priviri de psihopat cu noile priviri seducatoare de romantic visator.
Sigur se va gasi una, in urmatorii 3-4-5 ani (nu conteaza, rabdare am) sa ma mentioneze pe forum cum ca l-a pierdut pe al ei Fat-Frumos (bine, ma laud si eu) din cauza ca a fost fraiera si nu i-a zis nici un cuvant.

Singura temere pe care o am e sa nu ii zambesc din greseala vreunui copil mai dezvoltat si sa apar la stirile de la ora 5 cu titlul "Pedofil fugarit de multimea infuriata"

Ce zici de privirea asta?  :wub:
[ http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs1/1265739_o.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]




 x37t1, on 22nd September 2011, 19:22, said:

Ea spera sa-l (re)gaseasca aici, de asta a dat atatea detalii. :)

Ce detalii a dat?

Daca zicea "caut un suvitat cu cioc, 1, 50, 50 de kile cu sacul de ciment in spate, bluji albastri de firma, jeaca militara si cu cu un sis la catarama" mai intelegeam.

Edited by Charger, 22 September 2011 - 18:33.


#16
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,165
  • Înscris: 19.01.2008
Lasa ca voi merge si maine pe aceeasi ruta.

#17
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009

 Charger, on 22nd September 2011, 19:17, said:

Si ti-ai facut cont ca sa ne spui asta?
Ce fata de treaba esti tu.

Eu dupa ce m-am indragostit in restaurant am spus la toti. Unora chiar si de 2 ori. Un prieten a zis ca sunt nebuna. Nu stiu cum de nu m-am gandit sa spun si pe forum.  :rolleyes:

#18
bfn

bfn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 762
  • Înscris: 24.04.2008
:roflmaofast:

scuze, gif-ul ala...

Hai sa nu fiu total offtopic.
Cand eram prin facultate, undeva prin transportul in comun, cand oprim intr-o statie vad ca trece o fata pe langa mine si coboara. Ma uit dupa ea, hipnotizat parca, si ma gandeam ca e cea mai faina' fata pe care am vazut-o vreodata. Am tinut-o minte.

Dupa 1 an, am vazut-o iar intr-un club si m-am dus la ea. Totul a decurs super pana cand mi-a cerut adresa de facebook :wallbash: si i-am zis ca n-am. Numar de telefon nu-mi da, ca nu se "combina".

Asa ca acum e in mintea mea ca cea mai faina fata, da' si printre cele mai cretine.

Edited by bfn, 22 September 2011 - 18:39.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate