Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

CUM pot face rost de diploma de instructor de dans?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
wait4yesterday2000

wait4yesterday2000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.08.2009
Titlul subiectului face mai tot topic-ul in mare.
Fiindca in curand voi fi majora, doresc sa-mi deschid un curs de dans. Fac de 4 ani dans de societate, imediat se implinesc 5.
Pe instructor nu ma pot baza in a-mi da vreo informatie utila privind pasii care sa-i urmez pentru a-mi infiinta propriul club. Pe internet nu gasesc informatiile necesare. Ultima mea sansa fiind sa intreb pe forumuri.
Asadar, in primul rand, cum pot face rost de acea diploma de instructor si mai ales unde se poate cere? Am inteles ca fara mita nici nu se discuta sa vad una. Nu stiu cat e adevarat sau eronat.
Apoi, ce standarde se cer? Cum se face evaluarea (daca exista asa ceva)? Stiu doar ca unui club nu ii mai este acceptata o denumire numai intr-o limba straina, ci trebuie sa aiba si ceva legat de limba romana.
Daca ar fi cineva care sa ma ajute cu aceasta dilema, v-as fi recunoscatoare. :huh:

#2
pelikanu

pelikanu

    tread carefully

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.08.2005
http://www.121.ro/ce...si-aerobic.html

Este de ajutor?

#3
wait4yesterday2000

wait4yesterday2000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.08.2009
mersi mult pelikanu :) dar din pacate nu e chiar ceea ce cautam. F.R.S.P.T. se ocupa din cate am inteles eu doar cu cei care doresc sa intre din aria sportiva, adica Dansul aerobic, etc. Le-am trimis insa un e-mail si astept un raspuns. ^_^

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate