Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Jaluzele pe termopan

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
dandan2000

dandan2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 07.01.2009
Salutare tuturor!

Am si eu o nelamurire; schimb in curand geamurile antice din lemn cu unele care sper sa-mi aduca mai mult confort. M-am hotarat pe un Rehau 5 camere pe alb. Geamurile fiind aproape la nivelul strazii am nevoie de jaluzele exterioare din motive...evidente:)
Am de ales intre jaluzele montate in interiorul peretelui sau pe exteriorul geamului.
Aveti idee cele pe interior nu fac cumva punte termica sau mai rau sa "traga" cumva?
La cele exterioare sunt solutii pentru montarea unui plase de insecte pe geam (nu pliabila in interiorul cutiei)?

Multumesc!

Numai bine!

#2
Astrul

Astrul

    PHD in fiare si betoane

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,542
  • Înscris: 10.05.2007
Poateaza pe sectiunea de tamplarie

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate