Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cumparaturi pe EASTBAY.COM

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
superskill

superskill

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 06.11.2006
Am si eu cateva intrebari adresate celor care au dat comenzi si le-au si primit, de pe eastbay.com. Cat de mari sunt taxele, daca livreaza in Romania si in cat timp?

Edited by superskill, 11 November 2008 - 12:23.


#2
roeastbay

roeastbay

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.08.2009

View Postsuperskill, on 11th November 2008, 13:22, said:

Am si eu cateva intrebari adresate celor care au dat comenzi si le-au si primit, de pe eastbay.com. Cat de mari sunt taxele, daca livreaza in Romania si in cat timp?

Salut! eu dau comenzi pe eastbay.com
Comisionul meu este de doar 7$/produs. Produsul ajunge cam in 3 saptamani de la comanda. Mai multe detalii la adresa mea de e-mail [email protected]

#3
UrbanStar

UrbanStar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.08.2009

View Postroeastbay, on 12th August 2009, 23:10, said:

Salut! eu dau comenzi pe eastbay.com
Comisionul meu este de doar 7$/produs. Produsul ajunge cam in 3 saptamani de la comanda. Mai multe detalii la adresa mea de e-mail [email protected]

Ma da am si eu o intrebare sa nu mor prost: Care sunt conditiile sa fii din asta care trimite comenzi pentru Estbay asta? Trebuie contract, firma, sa n-ai cazier, sau e ca la Altex doar cu buletinu' ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate