Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Instalare contoare Enel.

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
vladutume

vladutume

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.10.2016
Imi puteti spune si mie cine a trecut prin asa ceva cat trebuie sa dureze instalarea contoarelor de energie daca s-au terminat toate actele contractele s-a platit absolut tot si s-a terminat si instalatia ( cutiile pentru contoare )
Apartamentul este la mansarda unui bloc.

#2
bolovan

bolovan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,161
  • Înscris: 13.02.2004
AI platit instalarea? Aka bransarea? Daca da, aprox o luna-doua (eu am platit pe 22 octombrie...si astazi am fost bransat).

#3
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010
Da' durează nenică! Ca pe vremuri când vrea omu' o butelie de aragaz. Parcă ar vrea să descurajeze consumul!

#4
Bogdan199O

Bogdan199O

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 507
  • Înscris: 16.03.2015
@bolovan
In ce oras ai asteptat atat?

#5
vladutume

vladutume

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.10.2016
Nu cred ca 3 luni trebuie sa asteot sa vina unu cu o cutie. Sa insurubeze doua suruburi doua fire si gata. Problema e ca astepti 3 luni pt acte . Si dupa inca 3 pentru ce?

View Postbolovan, on 07 decembrie 2016 - 20:29, said:

AI platit instalarea? Aka bransarea? Daca da, aprox o luna-doua (eu am platit pe 22 octombrie...si astazi am fost bransat).
Eu sunt cumparatorul apartamentului. Constructorul a platit tot.

Problema e ca am sunat la ei. Unu mi a zis ca ar trebuii zilele astea sa se instaleze. Dupa am sunat la altul mi a zis ca au termen 3 luni. Nu mi a venit sa cred.

#6
bolovan

bolovan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,161
  • Înscris: 13.02.2004
Bogdan199O timisoara
vladutume aceasi situatie si la mine. Dar atentie...eu a trebuit sa platesc instalarea celor de la enel. Constructorul a facut instalatia blocului, Bransamentele pana la cutie (cutia este in afara curtii interioare a blocului). Cam tot ce a fost de la cutie pana in apartament. Ce este in cutie, a fost responsabilitatea celor de la enel...si eu am platit (290 lei parca)

#7
vladutume

vladutume

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.10.2016
Tot in timisoara sunt si eu. Apartamentul este la mansarda la mine. S a facut tot . Mai trebuie sa vina un amarat d asta sa puna doua suruburi acolo.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate