Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Instalare contoare Enel.

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
vladutume

vladutume

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.10.2016
Imi puteti spune si mie cine a trecut prin asa ceva cat trebuie sa dureze instalarea contoarelor de energie daca s-au terminat toate actele contractele s-a platit absolut tot si s-a terminat si instalatia ( cutiile pentru contoare )
Apartamentul este la mansarda unui bloc.

#2
bolovan

bolovan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,006
  • Înscris: 13.02.2004
AI platit instalarea? Aka bransarea? Daca da, aprox o luna-doua (eu am platit pe 22 octombrie...si astazi am fost bransat).

#3
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010
Da' durează nenică! Ca pe vremuri când vrea omu' o butelie de aragaz. Parcă ar vrea să descurajeze consumul!

#4
Bogdan199O

Bogdan199O

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 507
  • Înscris: 16.03.2015
@bolovan
In ce oras ai asteptat atat?

#5
vladutume

vladutume

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.10.2016
Nu cred ca 3 luni trebuie sa asteot sa vina unu cu o cutie. Sa insurubeze doua suruburi doua fire si gata. Problema e ca astepti 3 luni pt acte . Si dupa inca 3 pentru ce?

View Postbolovan, on 07 decembrie 2016 - 20:29, said:

AI platit instalarea? Aka bransarea? Daca da, aprox o luna-doua (eu am platit pe 22 octombrie...si astazi am fost bransat).
Eu sunt cumparatorul apartamentului. Constructorul a platit tot.

Problema e ca am sunat la ei. Unu mi a zis ca ar trebuii zilele astea sa se instaleze. Dupa am sunat la altul mi a zis ca au termen 3 luni. Nu mi a venit sa cred.

#6
bolovan

bolovan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,006
  • Înscris: 13.02.2004
Bogdan199O timisoara
vladutume aceasi situatie si la mine. Dar atentie...eu a trebuit sa platesc instalarea celor de la enel. Constructorul a facut instalatia blocului, Bransamentele pana la cutie (cutia este in afara curtii interioare a blocului). Cam tot ce a fost de la cutie pana in apartament. Ce este in cutie, a fost responsabilitatea celor de la enel...si eu am platit (290 lei parca)

#7
vladutume

vladutume

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.10.2016
Tot in timisoara sunt si eu. Apartamentul este la mansarda la mine. S a facut tot . Mai trebuie sa vina un amarat d asta sa puna doua suruburi acolo.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate