Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Jocuri PS3 rare

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
tibi_filip

tibi_filip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 480
  • Înscris: 24.05.2015
De unde cumparati jocuri, dar nu in format digital, din Romania, magazine online sau fizice? Caut Siren Blood Curse de cateva zile si nu am gasit decat un anunt pe net. In magazine sau pe site-uri ce vand jocuri, nici urma de el. Prefer varianta pe disc decat digitala din motivul ca am inceput o colectie de jocuri si vreau sa arate bine cu titluri rare.

Edited by tibi_filip, 04 December 2016 - 22:46.


#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,806
  • Înscris: 07.08.2008
http://www.ebay.com/...n-/180837263688
http://www.ebay.com/...n-/250987410514

Edited by tigerheart, 04 December 2016 - 22:47.


#3
KRENG

KRENG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 02.02.2016
OLX, Ebay, Amazon, etc. Chiar si prin targuri, daca se fac la tine in oras :).

#4
tibi_filip

tibi_filip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 480
  • Înscris: 24.05.2015
Am o retinere momentan sa comand de pe site-uri din afara. In general din cauza asteptarii... De la noi nimic? In targuri nicio sansa...

Edited by tibi_filip, 04 December 2016 - 23:22.


#5
opiu99ro

opiu99ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 09.07.2006
cumpara linistit de pe amazon.co.uk
https://www.amazon.c...8&condition=all

#6
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003

View Posttibi_filip, on 04 decembrie 2016 - 23:12, said:

Am o retinere momentan sa comand de pe site-uri din afara. In general din cauza asteptarii... De la noi nimic? In targuri nicio sansa...
Pe la noi ai foarte mici sanse sa gasesti jocuri rare, Romania nu este o piata de desfacere foarte propice (pentru ca la noi mottoul in general e "de ce sa sustin munca unor oameni cand pot sa dau jos de pe torrente?") deci majoritatea covarsitoare a jocurilor aparute sunt titluri AAA. Iti recomand sa cumperi de pe site-uri din EU, asteptarea e intr-adevar foarte mare si uneori cu final neasteptat la cumparaturi din US sau alte state non-EU.

Uite si un exemplu foarte bun:

View Postopiu99ro, on 30 decembrie 2016 - 23:41, said:

cumpara linistit de pe amazon.co.uk
https://www.amazon.c...8&condition=all
Din UK ajung intr-o saptamana sau doua (depinde foarte mult de perioada anului si cat de aglomerata e posta)

Edited by Nozavi, 31 December 2016 - 02:21.


#7
tibi_filip

tibi_filip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 480
  • Înscris: 24.05.2015
Initial ma gandeam si eu sa modez consola, dar cand am vazut ce preturi de nimic au jocurile SH(in stare perfecta), n-are rost. Asa ca am trei avantaje, mi le permit originale, imi imbogatesc colectia de jocuri cu care sunt abia la inceput, ma pot juca online. Eram curios daca sunt pe la noi ceva magazine de jocuri SH/noi cu tot felul de jocuri ce nu le gasim la Media Galaxy etc. Cred ca o sa incerc Amazonul, sper doar sa nu fie surprize neplacute...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate