Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Grip Nikon D7000

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ilioara2006

ilioara2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 30.08.2007
buna seara,vreau sa-mi cumpar un grip replace pt un nikon d7000 (nikon-mb-d11-battery-grip-replace-pentru-nikon-d7000) pretul e 149 lei nou cu garantie o luna,rugamintea mea pt cei ce vor sa ma ajute si stiu cum sta treaba...merita sa.l cumpar?? nu-mi permit sa cumpar originalul,sunt curios ce dezavantaje semnificative ar avea asta de e asa de mare diferenta comparativ cu cel original,cel care-l vinde e de incredere mi-l poate trimite cu verificare colet si eventual returnare insa as vrea cateva pareri inainte de toate astea.Multumesc anticipat (ce m-ar enerva cel mai tare este daca ar avea joc)

#2
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
pai depinde ce marca iei ca si replace, el e bun, 90% face aceeasi treaba. Exista si sansa sa aiba joc sau sa nu se stranga bine saiba aia, de aia ziceam , conteaza marca.

#3
ilioara2006

ilioara2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 30.08.2007

View Postilioara2006, on 24 mai 2016 - 19:43, said:

buna seara,vreau sa-mi cumpar un grip replace pt un nikon d7000 (nikon-mb-d11-battery-grip-replace-pentru-nikon-d7000) pretul e 149 lei nou cu garantie o luna,rugamintea mea pt cei ce vor sa ma ajute si stiu cum sta treaba...merita sa.l cumpar?? nu-mi permit sa cumpar originalul,sunt curios ce dezavantaje semnificative ar avea asta de e asa de mare diferenta comparativ cu cel original,cel care-l vinde e de incredere mi-l poate trimite cu verificare colet si eventual returnare insa as vrea cateva pareri inainte de toate astea.Multumesc anticipat (ce m-ar enerva cel mai tare este daca ar avea joc)

View Postxkos, on 24 mai 2016 - 20:02, said:

pai depinde ce marca iei ca si replace, el e bun, 90% face aceeasi treaba. Exista si sansa sa aiba joc sau sa nu se stranga bine saiba aia, de aia ziceam , conteaza marca.

pot sa las link aici,am voie?

View Postilioara2006, on 24 mai 2016 - 22:35, said:




pot sa las link aici,am voie?

e primul grip de pe oleics daca setati doar pe bucuresti.pretul e 149

View Postxkos, on 24 mai 2016 - 20:02, said:

pai depinde ce marca iei ca si replace, el e bun, 90% face aceeasi treaba. Exista si sansa sa aiba joc sau sa nu se stranga bine saiba aia, de aia ziceam , conteaza marca.

e primul grip de pe oleics daca setati doar pe bucuresti.pretul e 149

#4
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
nu cred ca e cine stie ce de capul lui. Acum depinde ce faci cu el, daca il tii doar ptr prindere si echilibru sau doresti sa folosesti si joysticul+ butonanele. Eu sincer nu le folosesc pe cele  de pe grip, nu m-am acomodat cu ele. Chiar am prins un grip cu electronica defecta ce baga aparatul in delir, i-am scos electronica si l-am lasat grip chior, doar pun o baterie de rezerva in el si atat. La un grip ieftin stiu ca mai erau probleme si cu bateria, se consuma aiurea in compartiment. Unul original cu siguranta isi merita banii dar si o copie poate fi f ok, depinde cum o innimeresti.
Decat de pe olx mai bin ia de la f64
http://www.f64.ro/ph...ikon-d7000.html
http://www.f64.ro/se...d7000&x=22&y=15

Poti face retur daca nu-ti place si recuperezi banii inapoi.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate