Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Clash of Clans

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
STeFaNN99

STeFaNN99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.05.2016
Salut.M-am apucat de CoC si ma intrebam daca vreo unul din voi are un cont pe care nu il mai foloseste(th 7+) si ar vrea sa mi.l dea sau sa intre in clanul meu.PM pentru detalii.

#2
Fuior

Fuior

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 19.11.2014
Salut.  Sa intru in clanul tau  nu prea sunt sanse :) no offence....
insa am un profil de Clash of Clans , abia trecut la TH 9  , insa e full TH 8, atit la defensiva cit si la trupe... bonus ai o mie si ceva de gems'uri dude :)
as prefera contra cost daca vrei :) altfel nu vad de ce sa il dau gratis , am muncit in el un anisor :)

#3
STeFaNN99

STeFaNN99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.05.2016
Ma intereseaza free sau la schimb pe design web.

#4
Fuior

Fuior

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 19.11.2014
Moka nu merge :)

#5
STeFaNN99

STeFaNN99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.05.2016

View PostFuior, on 03 mai 2016 - 11:25, said:

Moka nu merge Posted Image

Nu moca.Ofer WEBHost+WEBDesign

#6
Fuior

Fuior

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 19.11.2014
oferta e buna dar la moment nu ma pricep in site-uri web ca sa am nevoie de webhosting ... sorry dude :)

#7
adbuser

adbuser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 21.01.2015
Salut , ieri m-am apucat si eu de Clash of Clans  :lol:

#8
hermonica123

hermonica123

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.07.2016

View PostSTeFaNN99, on 02 mai 2016 - 22:55, said:

Salut.M-am apucat de CoC si ma intrebam daca vreo unul din voi are un cont pe care nu il mai foloseste(th 7+) si ar vrea sa mi.l dea sau sa intre in clanul meu.PM pentru detalii.
Clash of Clans is a wonderful game. I must admit. Within three years of its formation by Supercell, the game has reached the pinnacle of popularity. Download Clash Of Clans on your Android smartphones right now to enjoy the game to the fullest.

#9
godfela

godfela

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 08.09.2015
Salut,astazi m.am decis sa creez un clan care sper eu sa fie bazat pe bun simt si relaxare,i.am spus simplu epic...a fost primul cuvant venit in minte.Cerinte nu sunt fiind un clan abia creeat am speranta insa ca vor adera in el persoane cu maniere demne de cei 7 ani de acasa...de preferat peste 21-22 de ani ...cre doreste poate da un search la epic sau #RPGU8UPU  .Multumesc

#10
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007
Si eu am parasit clanul pentru ca aveau un ritm de joc impus mult peste timpul meu liber. Cine e interesat, sa ma contacteze pe privat. Stilul de joc va fi unul relaxat, cu un war la 3-5 zile.

#11
msn2

msn2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,835
  • Înscris: 25.04.2008
Cine are th8 cu armata buna si stie sa atace fara dragoni il astept cu un mesaj daca vrea sa fie intr un clan de 10. War nonstop

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate