Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

inchidere topic!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
sun_kid

sun_kid

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 28.05.2012
Buna Adm. Ma lamuresti si pe mine din ce motiv mi-ai inchis aseara topicul <<din''mirificul capitalism''>>? inafara de trollul si nepolitetea de care a dat dovada userul Barboso toti ceilalti au postat on topic cu argumente si civilizat.
Acum, eu inteleg pozitia ta fata de subiect, data de situatia ta, dar asta nu e motiv sa-l inchizi; ceea ce pt unii e rau pt altii e bine si invers.
Scuze de intarzierea feedback-ului dar eram mult prea obosit aseara.
Multumesc!

#2
Vighy

Vighy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 04.08.2013
De ce esti asa sigur ca Adm l-a inchis?

#3
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,724
  • Înscris: 05.01.2007
Parerea mea este ca topicul e inchis corect.Se ajunsese la flame.In majoritatea topicurilor pe teme politice se ajunge la flame,ptr ca sunt pareri pro si contra.Altii nu pot lasa de la ei si atunci....incep jignirile.Cel care a inchis topicul nu are nici o vina.Ce-i drept e drept.Posted Image

sun-kid,tu esti cel care a "intrat in stup si a atzatzat(scz nu am diacritice ) albinele",daca intelegi ce vreau sa spunPosted Image

Edited by Adi blondu, 27 July 2015 - 10:14.


#4
sun_kid

sun_kid

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 28.05.2012
si raspunsul inca se lasa asteptat...

#5
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
1. Exista cel putin 10 moderatori ( + admini si SM ) care-ti puteau inchdie topicul.
2. Chiar nu-si avea locul pe Dezbateri. Ce era de dezbatut? Nimic. Tu doar veneai si-ti expuneai opinia. Iti spune ceva cuvantul bolduit? Exista alte 2 arii in care subiectul s-ar fi potrivit ca o manusa in limita bunului simt. In orice caz, ar fi ajuns inchis indiferent daca era in Poiana sau nu. De ce? Pentru ca-s speculatii si imaginari aiurea luate din presa mioritica.
3. Nici eu nu ti l-am inchis. Si nu ca l-am trecut cu vederea ci pentru ca nu l-am observat la timp.

Edited by lex404, 28 July 2015 - 17:53.


#6
sun_kid

sun_kid

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 28.05.2012
@lex404, pentru toate majoritatea subiectelor de genul asta care nu va plac voua puteti gasi scuza ''speculatii''
presa aia mioritica isi ia stirile din niste surse care de cele mai multe ori sunt exacte
parca zona aia era aproximativ libera cum puteau fi cel putin 10 moderatori care imi puteau inchide topicul?
sa mai spun ca pe respectiva arie sunt subiecte penibile si nu s-a obosit nimeni sa le inchida?
pe ce arie s-ar fi potrivit subiectul mai bine?, caci am de gand sa postez si part two
Multumesc!

Edited by sun_kid, 28 July 2015 - 19:09.


#7
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007

View Postsun_kid, on 27 iulie 2015 - 09:38, said:

toti ceilalti au postat on topic cu argumente si civilizat.
A spune cuiva care își exprimă o opinie sau împărtășește o experiență că face asta fiindcă a luat droguri nu e chiar discutarea opiniei și nici „cu argumente și civilizat”.
Tu ai spus asta de cel puțin două ori în cursul topicului respectiv.

#8
sun_kid

sun_kid

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 28.05.2012

View PostCazimi, on 29 iulie 2015 - 09:11, said:

A spune cuiva care își exprimă o opinie sau împărtășește o experiență că face asta fiindcă a luat droguri nu e chiar discutarea opiniei și nici „cu argumente și civilizat”.
Tu ai spus asta de cel puțin două ori în cursul topicului respectiv.
DMT - Dimetiltriptamina - este o substanta halucinogena care se gaseste in anumite plantesi bineinteles in stare sintetizata. este inofensiva si harmless. este gresit calificata ca fiind drog si in multe tari este legala iar in unele doar planta care o contine nu si ea in stare pura.
sa spui cuiva ca s-a drogat fumand dmt e ca si cum ai spune unuia care mananca napolitane joe invelite in ciocolata ca s-a drogat.
si am spus doar o data nu de 2 ori.

#9
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Dar ce,aspirina nu-ți place?

#10
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,137
  • Înscris: 22.05.2003
sun_kid (un copil al soarelui) sufera de mania persecutiei.

E noua generatie de comunistoizi, care nu au curaj sa viziteze Coreea de Nord, ca sa vada cu ce se mananca (sau mai precis dieta) societatii comuniste.

Noi, astia care am mai prins vremurile "cele bune", stim despre ce e vorba si sa ne fereasca sfantul de "egalitate".

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate