Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

eMAG,Depanero

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Andrei2422

Andrei2422

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 25.05.2015
Buna ziua,am trimis o placa de baza de 1 saptamana si ceva in garantie la depanero,fiind achizitionata de la emag acum un an.ieri am sunat la sediu fiind de o saptamana la stadiul de "reparatie in curs".mi s a spus ca service ul la care a fost trimisa nu a putut o repara si ca mi au dat comanda de una noua ce va ajunge pana la sfarsitul saptamanii la mine.astazi am intrat pe site ul celor de la depanero si la stare imi arata"preluat in vederea diagnosticarii". Aveti vreo idee ce inseamna? Ati avut tangente cu ei?


#2
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008
inseamna ca trebuie sa mai ai rabdare. simplu.

nu prea ai baza in statusul din cont ca si pe emag uneori statusul comenzii nu corespunde cu realitatea.

daca cei de la call-center ti-au spus clar statusul si ce s-a intamplat, ce motiv ai avea sa crezi altceva?

PS: personal am vrut sa duc fosta imprimanta pentru un diagnostic si eventual reparatie la ei ca sunt oarecum peste drum de unde stau. mi-au dat 2 saptamani termen de constatare si inca 2-3 saptamani termen de reparatie. asa ca tu mai ai de asteptat.

Edited by shmu, 01 July 2015 - 13:56.


#3
Orange09

Orange09

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 16.06.2014
Stai 15 zile, apoi te agiti.

#4
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,070
  • Înscris: 22.06.2004
http://forum.softped...o/page__st__180

#5
edy12345

edy12345

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 01.08.2012
Mie mi-au reparat un telefon in 4 zile, sunt OK.

#6
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008
ce nu prea intelege lumea e ca ei nu au 5 depozite de piese de schimb. dureaza pana vorbesti cu importator, ala cu producator, pana ajunge, pana repara, etc...

nu bati din palme si se repara singur.

#7
parteani

parteani

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 14.02.2008
salut, am apelat si eu de doua ori la ei. si a durat si la mine cam 10-15 zile, de fiecare data, fara ca sa primesc multe informari. am asteptat si pana la urma a fost ok. respect.

#8
bobo323

bobo323

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,681
  • Înscris: 12.06.2015
Eu nu am avut tangente la ei, dar probabil voi trimite in cursul zilei viitoare un telefon stricat, doar de curiozitate, sa vad cat ma tin. Voi veni aici cu raspunsul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate