Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Paypal

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
vyorelboy

vyorelboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 06.07.2013
Salut.Am un cont de Paypal la care n-am atasat un card,dar pe acel cont am 45 de euro.Pot transfera acesti bani pe un card,fara a-l atasa la cont ?Eu asa vrea sa folosesc acesti bani sa cumpar o piesa pentru pc.As putea sa platesc direct de pe paypal ?Si in euro ?Ma refer la magazine online din Romania.

#2
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 05.02.2012
Cum sa transferi banii pe card, daca tu nu ai atasat un card la contul bancar ? Gandeste si tu putin ca nu e asa greu
Poti plati daca magazinul online accepta plata prin paypal (se va face conversia daca tu ai Euro si ei au pretul in RON)

Edited by Andreysc7, 01 February 2015 - 16:12.


#3
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Nu poti retrage doar pe un card atasat si verificat. De platit poti, la comerciantii care accepta paypal, sau sa trimiti cuiva care are cont paypal, dar asa platesti tu comisionul.

#4
Carapicho

Carapicho

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,368
  • Înscris: 19.11.2006

View Postvyorelboy, on 01 februarie 2015 - 16:00, said:

Salut.Am un cont de Paypal la care n-am atasat un card,dar pe acel cont am 45 de euro.Pot transfera acesti bani pe un card,fara a-l atasa la cont ?Eu asa vrea sa folosesc acesti bani sa cumpar o piesa pentru pc.As putea sa platesc direct de pe paypal ?Si in euro ?Ma refer la magazine online din Romania.
Ca sa poti face plati de pe un card trebuie sa atasezi cardul.Ca sa poti retrage trebuie sa fie obligatoriu visa si sa atasezi si ibanul de la banca in contul de paypal.
Dar sa stii ca nu numai softpedia forum este in romana ci si paypal.E lene mare la citit si toti asteapta mura`n`gura.
Citeste tot ce e de citit la ei ca ti le da si in romana.
O vorba mai veche de a mea zicea:press the fucking F1 key.

#5
AzY9

AzY9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 23.02.2015
Am si eu o mica problema cu validarea cadului la contul PP. Am urmat pasii necesari dar cardul nu a fost acceptat insa banii au plecat din cont ( e vorba de acei 1.50 $ ) . Am repetat miscarea... iar a fost respins...  Cardul este Maestro pt persoane minore.. etc etc. Care ar putea fi problema?  Thx :)

#6
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Ai solicitat la banca sa-ti accepte cardul pentru tranzactii online cu si fara codul CV2?

#7
AzY9

AzY9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 23.02.2015
Mhm... nu sunt sigur.  Nu prea cred. Asta sa fie problema?


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate