Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

BANCA DE JOBURI BRASOV TEAPA!

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
BogdanZZZ

BogdanZZZ

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.01.2015
ATENTIE LA FIRMA BANCA DE JOBURI DIN BRASOV

SUNT NISTE MARI MAFIOTI
NU ACCEPTATI OFERTELE LOR
TE PUN SA DAI BANI INAINTE, TE PUN SA PLATESTI BILETUL DE AVION CATRE UK CARE CICA, COSTA 1300 DE LEI. ITI CER O GRAMADA DE DOCUMENTE CARE NU SUNT NECESARE IN UK SI ITI OFERA NIMIC ALTCEVA DECAT O PLECARE CU UN LOW COST PE CARE AI PLATIT 1300 DE LEI SA AJUNGI SA CONSTATI CA NU TI-A OFERIT JOB CI UN INTERVIU LA O FIRMA DE RECRUTARE DIN UK CARE O SA-TI OFERE EI UN JOB…. HAHA

AM MERS IN UK DE MULTE ORI NU AM PLATIT 1300 DE LEI PE AVION NICIODATA.
GASESTI ZBORURI LA 300 – 600 DE LEI. APROAPE MEREU.
SA NU MAI ZIC CA ITI CER PENTRU CAZARE VREO 400 DE LIRE AVANS PE LANGA COMISIONUL LOR, PE LANGA BANI DE BILET DE AVION 1300 DE LEI.
DOMNISOARA SIMONA SI TOATE FEMEILE ANGAJATE ACOLO SUNT TOATE F PERICULOASE, SEFA LOR ESTE UN FEL DE SOTIE DE MAFIOT ASA SE COMPORTA ARE IMPRESIA CA LE STIE PE TOATE. SPER SA AJUNGA SA LE STIE IN PUSCARIE.

EU LE-AM FACUT PLANGERE PENALA PENTRU INSELACIUNE LA POLITIE SI RECOMAND SA FACETI LA FEL FARA EZITARE. DOAR NOI II PUTEM DA JOS! ! MERGETI LA POLITIE SI FACETI PLANGERE PENALA IMPOTRIVA LOR. MERGETI TOTI. NU VA LASATI DACA VA FURA BANII NU MERITA SA FIE IN LIBERTATE. ACESTI HOTI TREBUIE SA STEA IN INCHISOARE. ASTA SE INTAMPLA INTR-UN STAT NORMAL.

ITI CER SA PLATESTI BILETUL DE AVION DE FRUMOASA SUMA DE 1300 DE LEI INAINTE DE A VEDEA OFERTA DE MUNCA.

DACA CINEVA A MAI FOST INSELAT DE ACESTI MAFIOTI LASATI MESAJE SI PUTEM SA-I DAM IN JUDECATA TOTI SI SA-I USCAM DE BANI SI POATE SA-I VEDEM DUPA GRATII PENTRU INSELACIUNE.

VA ROG FRUMOS, TREBUIE SA FIM UNITI IMPOTRIVA ACESTOR MAFIOTI

NU PUTEM SA-I LASAM SA CONTINUE CU ASEMENEA RAHATURI

DACA ATI AVUT PROBLEME CU ACEASTA FIRMA MAFIOTA ASTEPT COMENTARII, VREAU SA PRONESC PROCES IMPOTRIVA LOR VREAU SA II DAU IN JUDECATA SA LE IAU ABSOLUT FIECARE BANUT.

DACA VRETI SA PLECATI IN UK NU ALEGETI ACEASTA FIRMA

DACA O ALEGETI VA ROG SA FACETI PLANGERE LA POLITIE DACA ISI BAT JOC DE VOIE, NU II LASATI SA SCAPE NEPEDEPSITI, ASTIA FURA BANII NOSTRII, DE CE II LASAM?

#2
wineZ

wineZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 17.09.2012
Posted Image

Quote

DOMNISOARA SIMONA SI TOATE FEMEILE ANGAJATE ACOLO SUNT TOATE F PERICULOASE, SEFA LOR ESTE UN FEL DE SOTIE DE MAFIOT ASA SE COMPORTA ARE IMPRESIA CA LE STIE PE TOATE. SPER SA AJUNGA SA LE STIE IN PUSCARIE.


#3
aandrei_24

aandrei_24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,475
  • Înscris: 02.02.2007
care inselaciune, bre? ti-au vandut un bilet de avion, pe o piata libera, la ce pret au vrut ei si ai pus tu botul.
cine te-a pus sa dai inainte 1300 de ron pe un bilet de avion de anglia, mai ales cand stii cat costa la low cost?? iti meriti soarta... nu vei rezolva nimic cu inselaciunea. Poate abuz de incredere dar pentru asta vei mai cheltui multi bani...

#4
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

Quote

nu te lasa sa vezi oferta de munca pana nu le platesti biletul
...tocmai asta ar fi primul semn de intrebare ca este teapa....

Quote

prea prosti sa respirati
...prost e ala care da, nu ala care cere...deci trage concluzia.

#5
BogdanZZZ

BogdanZZZ

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.01.2015

 tehnics, on 27 ianuarie 2015 - 23:53, said:

...tocmai asta ar fi primul semn de intrebare ca este teapa....

...prost e ala care da, nu ala care cere...deci trage concluzia.



ba frate, eu am o problema cu o firma care mi-a luat banii si nu mi-a dat job si voi intrati aici sa faceti misto?
sunteti ok, aveti nevoie de ceva ajutor?


mergi si tu cu ei maestre!

succes si tie

AM DESCHIS ACEST TOPIC PT PERSOANELE CARE AU FOST INSELATE SI CARE AU NEVOIE DE AJUTOR LA RANDUL LOR
DACA AVETI COMENTARII STUPIDE VA ROG FRUMOS COMENTATI IN ALTE PARTI

Edited by BogdanZZZ, 28 January 2015 - 00:03.


#6
BodCasa

BodCasa

    Tartaria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,759
  • Înscris: 15.04.2012
Frate......
Esti suparat....
Putem intalege asta....
Dar ce ai nene cu noi???
De ce te "ratoiesti" la noi???

#7
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,075
  • Înscris: 19.12.2012
Si eu ca si altii era sa iau tzeapa de la aceiasi firma din BV. Exact acelasi tipar cu plata unor sume in avans dupa primirea unui contract prin fax (echivalentul hartiei igienice)
Din pacate nu e singura firma, mai sunt si altele si ca sa prezinte si mai multa incredere cica organizeaza "targ de joburi" la care vine unu asa zis patron britanic care nu e decat un complice de-al lor tocmai pt a aduce un plus de credibilitate. Odata ajuns in UK, realizezi ca ai dat o gramada de bani pe nimic concret.
Mai trist e ca multi se imprumuta ca sa poata pleca pt ca in RO nu au un job si cand ajung acolo incep sa afle cum e viata de unul singur, fara bani prea mult de buzunar. Chiria, transportul, mancarea costa destul de mult mai ales pt unu plecat din ro din cauza saraciei. Cum nu ai nici job, iti mai trebuiesc alte 2-3 saptamani sa gasesti unul si sa astepti ziua primei plati...in cazul in care asta vine.

Recomandarea mea: NU PLECATI PRIN FIRME DE RECRUTARE CARE PUN ANUNTURI PE site uri gen tocmai.ro sau chiar pe cele dedicate pt joburi insa cer bani inainte.

Eu am vrut sa plec anul trecut in noiembrie insa am simtit ca e o mare tzeapa, in plus am mai vb si cu alte persoane patite deja.

Mai trist e ca sunt si alte firme, cu alt nume dar acelasi tipar...promisiuni in schimbul carora cer bani multi.

Edited by A10, 28 January 2015 - 00:38.


#8
rinser

rinser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,606
  • Înscris: 03.11.2010
Eu am crezut ca e vorba de banca de blowjoburi din parcul din fata primariei :)

#9
tutuhugoneata

tutuhugoneata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 01.02.2012

 BodCasa, on 28 ianuarie 2015 - 00:16, said:

Frate......
Esti suparat....
Putem intalege asta....
Dar ce ai nene cu noi???
De ce te "ratoiesti" la noi???

Din Bod m-a tepuit unu', cand am vrut sa-mi pun Focus Sat, ca puteam sa-mi aranjez niste sharing-uri, sa prind si eu niste canale de sport de prin U.K....
Dupa aia am renuntat la Focus, pentru ca mi s-a parut inadmisibil sa ma abonez la o firma binecunoscuta ,care nu are punct de lucru/service in tot Brasovul...

Asadar omu' are dreptate, e bine sa avem o agenda cu tzepari, nu e nimic rau in asta si il aprob !
Va salut din vechea Troie !

Edited by tutuhugoneata, 28 January 2015 - 16:42.


#10
BodCasa

BodCasa

    Tartaria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,759
  • Înscris: 15.04.2012
Ia auzi....
Si eu vroiam sa caut nu stiu pe unde pe cineva sa imi puna focus sat!

#11
szocske

szocske

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 22.10.2013
depinde ce ai semnat, conditii contractuale..si numai scrie cu CapsLock

#12
dvdrw

dvdrw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 28.10.2007
Au rezistat pana in 2019?

Noroc de acest topic. Multumesc !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate