Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Probleme cu Opera Stable

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
florysam

florysam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.09.2007
Salutare. Am o intrebare in legatura cu browserul Opera Stable, ultima versiune. Pe unele siteuri mi se "blocheaza", inclusiv pe youtube cand privesc un filmulet si mai deschid cateva pagini, filmuletul devine un "dreptunghi negru", apoi trebuie sa dau "inspect element" ca sa-l pot vedea in continuare.. Iar in pozele atasate la fel, daca deschid alta pagina si vreau sa revin, nu pot scrie, trebuie sa dau de fiecare data click dreapta, "Inspect element" si apoi sa inchid fereastra cu X.  Dar este enervant, daca las doar o pagina, de exemplu un filmulet ruland pe youtube il pot privi pana la capat, dar daca mai deschid 1-10 pagini si ma intorc la pagina cu filmuletul nu mai pot face nimic, trebuie sa dau inspect element ca sa-si revina.  Deci cum elimin definitiv "treaba" cu inspect element? :)
Vreo sugestie, ceva? Multumesc.

Attached Files

  • Attached File  1.JPG   6.51K   6 downloads
  • Attached File  2.JPG   74.37K   6 downloads
  • Attached File  3.JPG   10.84K   5 downloads

Edited by florysam, 25 January 2015 - 01:04.


#2
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
prima sugestie ce-mi vine in minte e sa posytezi pe aria care trebuie
alte sugestii ar fi...
foloseste alta versiune de opera!
adreseaza-te la suport opera!
foloseste alt browser!

vrei sa elimini definitiv??? nu mai intra pe youtube!

Edited by Nero-d, 25 January 2015 - 01:33.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate